Objavte lety za najlepšie ceny

Uruguaj Quebrada de los Cuervos

Letenka Uruguaj Quebrada de los Cuervos


Uruguaj je krajina, ktorá je často prehliadaná turistami, no ponúka nádherné prírodné scenérie a množstvo kultúrnych atrakcií pre tých, ktorí si ju trúfajú objaviť. Ak sa rozhodnete navštíviť Uruguaj, najlepšie miesto na začiatok je Quebrada de los Cuervos.

Quebrada de los Cuervos je národný park nachádzajúci sa v severovýchodnej časti Uruguaja. Oblasti sú pomerne izolované a málo navštevované, čo zabezpečuje autentické a prírodné prostredie. Národný park sa nachádza v pohorí Cuchilla Grande a má rozlohu približne 5 000 hektárov. Je jedným z najzaujímavejších a najkrajších miest v Uruguaji.

Quebrada de los Cuervos je známa svojou krásnou prírodou a nádhernými scenériami, ktoré ponúkajú návštevníkom. Park je známy aj svojou bohatou faunou a flórou. Návštevníci parku môžu vidieť rôzne druhy zvierat, ako sú pumy, tapíry a rôzne druhy vtákov. V parku žije aj veľa rýb a niektoré rieky sú vhodné na rybolov.

Quebrada de los Cuervos ponúka aj množstvo turistických atrakcií a aktivít. Turisti môžu prejsť cez rieky a pritom sledovať krásne vodopády a kaskády, ako aj výhľad na pohoria Cuchilla. Je tu tiež možnosť turistiky, vychádzok a bicyklovania. Okrem toho môžu návštevníci vyskúšať aj rafting a kanoe na riekach.

Ak sa chystáte navštíviť Quebrada de los Cuervos, v prvom rade bude potrebné zakúpiť si letenku do Uruguaja. Väčšina letov zo Spojených štátov a Kanady prileti do Montevidea, hlavného mesta Uruguaja, pretože tam je najväčší letisko v krajine. Z Montevidea môžete ďalej cestovať na východ k Quebrada de los Cuervos. Výlet môžete absolvovať sami, alebo s organizovanou skupinou, ktorá Vás dovezie priamo na tento národný park.

Quebrada de los Cuervos je krásne a nezvyčajné miesto, ktoré stojí za návštevu pre každého, kto sa zaujíma o prírodu a kultúru Uruguaja. Návšteva tohto národného parku je skutočným zážitkom, ktorý Vám prinesie veľa nových zážitkov a spomienok.


Počasie Uruguaj Quebrada de los Cuervos


Uruguajská Quebrada de los Cuervos je jednou z najkrajších a najdivokejších prírodných oblastí v krajine. Nachádza sa v departemente Treinta y Tres, asi 200 kilometrov východne od hlavného mesta Montevidea. Tento malebný kaňon je dôvodom, prečo sa Quebrada de los Cuervos často označuje ako "Grand Canyon" Južnej Ameriky.

Keď ide o počasie v Quebrada de los Cuervos, je potrebné poznamenať, že toto územie je pomerne suché a s málo zrážkami. Počas leta, ktorý trvá od decembra do februára, teploty dosahujú priemer 28 ° C, s niektorými horúcimi dňami, kedy teploty môžu stúpať až na 40 ° C. V zime od júna do augusta, teploty klesajú na priemer 10 ° C a v niektoré noci môže byť chladnejšie.

Najlepšou dobou pre návštevu Quebrada de los Cuervos je však jar a jeseň, keď sú teploty mierné a počasie je stabilné. Na jeseň sa však môže vyskytnúť o niečo viac zrážok ako na jar.

Návštevníci môžu očakávať, že počas každého ročného obdobia budú mať dobre propracovaný plán výletov, aby sa vyhli horúcim deňom a vychutnali si výlety v príjemnejších teplotách. Môžu sa tiež zúčastniť obľúbeného turistického zážitku v Quebrada de los Cuervos, ktorým je bekovanie - popri špeciálnom zážitku cestovania po riečnej trase počas letných mesiacov.

Celkovo je Quebrada de los Cuervos miestom s pestrým a nepredvídateľným počasím, ktoré však návštevníkom ponúka krásny prírodný zážitok a unikátny spôsob, ako vidieť a preskúmať Uruguaj.


Najčastejšie otázky a odpovede Uruguaj Quebrada de los Cuervos


1. Čo je Quebrada de los Cuervos?
Quebrada de los Cuervos je prírodná rezervácia, ktorá sa nachádza v blízkosti mestečka Treinta y Tres v Uruguaji. Je to kaňon s útesmi, vodopádmi a riečnymi tokmi.

2. Ako sa tam dostanem?
Quebrada de los Cuervos je vzdialená približne 300 km od Montevidea a môžete sa tam dostať autobusom alebo autom. Cesta trvá približne štyri hodiny.

3. Aký je vstupný poplatok?
Vstup do Quebrada de los Cuervos je zdarma.

4. Aké aktivity si môžem v rezervácii vyskúšať?
V Quebrada de los Cuervos si môžete užiť prechádzky, turistiku, horolezectvo, jazdu na koni či cyklistiku.

5. Je tam možnosť prespať?
Áno, v Quebrada de los Cuervos sa môžete ubytovať v kempoch alebo v súkromnom paramoonte.

6. Kedy je najlepší čas na návštevu Quebrady de los Cuervos?
Najlepšie obdobie na návštevu Quebrady de los Cuervos je od marca do mája a od septembra do novembra, pretože sú tam menej turistov a počasie je príjemné.

7. Ako dlho trvá prechádzka po Quebrade de los Cuervos?
Dĺžka prechádzok sa líši, existujú prechádzky zahŕňajúce 30-minútové výlety až k celodennej turistike.

8. Je tam možnosť odvážneho športovania aj pre deti?
Áno, v Quebrade de los Cuervos sa nachádza malá horolezecká stena, ktorú si môžu vyskúšať aj deti.


Ubytovanie Uruguaj Quebrada de los Cuervos


Uruguaj je krajina s bohatou históriou a krásnymi prírodnými divami, ktorými sa môže pochváliť. Jeden z tých najkrajších miest v krajine je Quebrada de los Cuervos, ktorá je rokmi vyhľadávaným cieľom turistov z celej krajiny i zo sveta. Nie je to len obvyklé turistické miesto, ale aj skutočné bohatstvo z pohľadu prírodných krás. Uruguaj Quebrada de los Cuervos je miesto, kde si môžete prenajať ubytovanie a stráviť tu niekoľko dní v prírode.

Quebrada de los Cuervos sa nachádza v departemente Treinta y Tres v národnom parku, ktorý bol založený v roku 2008. Nachádza sa tu mnoho rôznych druhov vtákov, zvierat, rýb a rastlín, ktoré sa stali veľkým hitom pre milovníkov prírody. Okrem toho tu nájdete aj kaňon a rieku s krásnymi vodopádmi a jazerami. Vďaka tomu, mnoho turistov sa rozhodlo navštíviť toto miesto viac ako len raz.

V parku Quebrada de los Cuervos si môžete prenajať rôzne typy ubytovania, závisí to od toho, aký typ ubytovania chcete. Ak chcete zažiť niečo iné než obvyklé hotely alebo penzióny, môžete si prenajať bungalovy, ktoré sa nachádzajú v priamom kontakte s prírodou. Tieto bungalovy sú veľmi komfortné a vybavené všetkým, čo potrebujete.

Môžete si tiež prenajať kempovacie miesta a stráviť niekoľko dní v prírode v stanoch alebo karavanoch. Toto je skvelý spôsob, ako stráviť dovolenku, ak máte radi prírodu. Môžete si vychutnať skvelé výhľady na okolitú prírodu, počúvať zvuky prírody a relaxovať.

Quebrada de los Cuervos je miesto, ktoré ponúka veľa rôznych aktivít pre turistov. Môžete sa tu vybrať na turistické túry po okolí a spoznávať miestnu faunu a flóru. Môžete tiež skúsiť rôzne vodné aktivity, ako napríklad rybolov alebo plávanie v rieke. Ak máte radi adrenalín, môžete vyskúšať aj zipline cez kaňon.

Quebrada de los Cuervos je skutočne jedinečné miesto v Uruguaji. Svojím prírodným bohatstvom a množstvom aktivít, ktoré tu môžete zažiť, ponúka turistom nezabudnuteľné zážitky. Nemusíte sa obávať, že sa budete nudiť, pretože park ponúka veľa možností na výlety a aktivity. Ak plánujete dovolenku v Uruguaji, nezabudnite zahrnúť Quebrada de los Cuervos na svoj zoznam miest, ktoré chcete navštíviť. Je to miesto, ktoré vás určite nezklame.


Dovolenka Uruguaj Quebrada de los Cuervos


Uruguaj je krajina bohatá na malebné pláže, úchvatné prírodné scenérie a jedinečnú kultúru. Ak chcete stráviť nezabudnuteľnú dovolenku, nezabudnite si pozrieť nádherné údolie Quebrada de los Cuervos.

Quebrada de los Cuervos sa nachádza v departemente Treinta y Tres v juhovýchodnom Uruguaji. Je to jedno z najkrajších prírodných údolí v krajine a určite ho nechcete premeškať. Svojím názvom pripomína údolie, ktoré tvoria koridy pre vodné toky. V údolí Quebrada de los Cuervos sa vyzdvihujú klenby skalných útvarov, pod ktorými sa nachádzajú nekonečné trávnaté pláně.

Toto nádherné a divoké miesto je perfektné pre turistov a milovníkov prírodných krás. Milovníci turistiky a horskej cyklistiky sa tu budú cítiť ako v raji. Toto údolie ponúka nekonečné možnosti na aktivitu a zábavu v prírode. Horolezectvo, jazda na koni alebo príjemné prechádzky po okolí, to všetko si môžete vychutnať v Quebrada de los Cuervos.

Údolie nájdete na približne 120 km od Montevidea a je ľahko dostupné autom, autobusom alebo taxíkom. Nachádza sa v parku Quebrada de los Cuervos, takže môžete kvôli nemu navštíviť aj iné zaujímavé miesta v okolí.

Ak hľadáte skutočný zážitok, Uraguay a Quebrada de los Cuervos sú miestami, ktoré by ste určite mali navštíviť. Pre krajiny sú to miesta so silnou kultúrou a krásnou prírodou, ktoré si nenechajte ujsť.


Záruka za najvýhodnejšiu cenu

Najväčšia webová kolekcia leteniek

Desaťtisíce spokojných zákazníkov

Výhodné lety za skvelé ceny

Lacné letenky do celého sveta na jednom mieste.

Preskúmať letenky