Objavte lety za najlepšie ceny

Spojené arabské emiráty Al Mamzar Beach Park

Najčastejšie otázky a odpovede Spojené arabské emiráty Al Mamzar Beach Park


1. Aké sú otváracie hodiny Al Mamzar Beach Parku v Spojených arabských emirátoch?
Odpoveď: Park je otvorený každý deň od 8:00 do 23:00.

2. Koľko stojí vstup na Al Mamzar Beach Park v Spojených arabských emirátoch?
Odpoveď: Vstupný poplatok je 5 AED (asi 1,20 USD) pre dospelých a 3 AED (asi 0,80 USD) pre deti nad 2 roky.

3. Aké aktivity môžem robiť v Al Mamzar Beach Parku v Spojených arabských emirátoch?
Odpoveď: V parku sa nachádzajú pláže, plavecké bazény, detské ihriská, športoviská, grilovacie plochy a piknikové zóny.

4. Je potrebné si priniesť vlastné jedlo a nápoje do Al Mamzar Beach Parku v Spojených arabských emirátoch?
Odpoveď: Áno, návštevníci si môžu priniesť vlastné jedlo a nápoje. Existujú však aj reštaurácie a stánky s občerstvením v parku.

5. Môžem sa v Al Mamzar Beach Parku v Spojených arabských emirátoch kúpať?
Odpoveď: Áno, môžete sa kúpať v mori alebo v plaveckých bazénoch. Pláže sú ale oddelené pre mužov a ženy, takže si zistite, na ktorú stranu môžete ísť.

6. Je v Al Mamzar Beach Parku v Spojených arabských emirátoch dostatok miesta na parkovanie?
Odpoveď: Áno, parkovanie je k dispozícii a parkovisko je dostatočne veľké. Je však potrebné počítať s poplatkom za parkovanie.

7. Je vstup do Al Mamzar Beach Parku v Spojených arabských emirátoch povolený aj pre ne-muslimov?
Odpoveď: Áno, park je otvorený pre každého, bez ohľadu na náboženstvo. Avšak by sa mali dodržiavať všetky pravidlá a zvyklosti dané miestnymi zákonmi a kultúrou.


Dovolenka Spojené arabské emiráty Al Mamzar Beach Park


Spojené arabské emiráty ponúkajú množstvo možností, pokiaľ ide o dovolenku. Jednou z najlepších destinácií je určite Al Mamzar Beach Park.

Park je situovaný v Deira, čo je časť Dubaja, a poskytuje úžasný zážitok pre turistov, ktorí sa sem z rôznych kútov sveta prichádzajú počas celého roka.

Plážový park vyžaruje krásu, pokoj a zábavu v jednom. Je to skvelé miesto na odpočinok, prechádzky na pláži alebo pre niektoré z najrozmanitejších aktivít ako sú napríklad vodné športy alebo pikniky v tráve.

Al Mamzar Beach Park má viac ako 100 hektárov a hostí takmer 5 km pobrežia s jemným biele pieskom. Je to jediná pláž v Dubaji s obrovským množstvom zelene, ktorá z nej robí prirodzený prírodný park.

Turisti môžu užívať svoj čas vo vode, relaxovať na pláži alebo si užívať rodinný piknik. Park tiež obsahuje obrovské ihriská na tenis, basketbal alebo iné športy, ktoré sú univerzálne pre návštevníkov všetkých vekových skupín. Každý roh parku má malú časť z toho kúska, čo vytvára pocit osobného priestoru a súkromia.

Návštevníci sa môžu prejsť a obdivovať krásu parku na bicykli alebo si požičať elektrický vozík, ktorý pre nich urobí parkovanie jednoduchým a efektívnym. Hlavné atrakcie parku sú však kryté plavecké bazény, ktoré sú skvelé pre rodiny s deťmi alebo pre návštevníkov, ktorí sa chcú iba osviežiť.

Al Mamzar Beach Park je ideálnym miestom na relaxáciu a zábavu s rodinou a priateľmi. S prístupnými vstupnými poplatkami a širokou škálou aktivít a zážitkov, tento park je určite miestom, ktoré by ste nemali na vašej návšteve Dubaja vynechať. Tento park je pre každého, kto chce užívať si najlepšie z toho, čo Dubaj ponúka.


Ubytovanie Spojené arabské emiráty Al Mamzar Beach Park


Spojené arabské emiráty ponúkajú cestovateľom množstvo skvelých miest na oddych. Jedným z týchto miest je Al Mamzar Beach Park, ktorý ponúka nielen krásnu pláž, ale aj kvalitné ubytovanie. Ak plánujete do Spojených arabských emirátov cestu a hľadáte miesto na ubytovanie, mohli by ste zvážiť pobyt v Al Mamzar Beach Park.

Lokácia

Al Mamzar Beach Park sa nachádza v Dubaji, konkrétne v štvrti Al Mamzar. Je to extravagantná lokalita, ktorá je obľúbená medzi turistami a miestnymi obyvateľmi Dubaja. Park je obklopený zelenými priestormi a lesmi a nachádza sa v tichej oblasti, čo je ideálne pre tých, ktorí hľadajú pokojné a relaxačné prostredie.

Ubytovanie

Al Mamzar Beach Park ponúka rôzne typy ubytovania. Tým u návštevníkov prináša výhodu, že môžu zvoliť presne to, čo vyhovuje ich potrebám a rozpočtu. Park ponúka apartmány, vily a chatky.

Apartmány

Apartmány v Al Mamzar Beach Park sú ideálne pre páry alebo skupiny do štyroch osôb. V apartmánoch sa nachádza jedna alebo dve spálne, kúpeľňa, kuchyňa, obývacia izba a balkón. Apartmány sú dobre zariadené a ponúkajú modernú výbavu, ako je klimatizácia, TV a WiFi.

Vily

Vily v Al Mamzar Beach Park sú väčšie ako apartmány a ponúkajú priestor pre päť až šesť osôb. Vily sa skladajú z dvoch alebo troch spální, niekoľkých kúpeľní, kuchyne, obývacej izby a terasy s grilom. Vily sú vybavené aj klimatizáciou, TV a WiFi.

Chatky

Chatky v Al Mamzar Beach Park sú určené pre návštevníkov, ktorí hľadajú lacnejšie ubytovanie. Chatky sú malejšie ako apartmány a vily a sú určené pre dve až tri osoby. Nachádza sa v nich spálňa, kúpeľňa, kuchyňa a obývacia izba. Aby boli chatky ešte lacnejšie, nemajú klimatizáciu, ale je možné zapojiť ventilátor.

Vybavenie a služby

Al Mamzar Beach Park ponúka svojim návštevníkom množstvo miest na oddych a voľnočasové aktivity. Okrem pláže, ktorá je oddelená od parku múrom a ponúka návštevníkom súkromie, je k dispozícii aj rozsiahla športová zóna. Športová zóna ponúka futbalové a basketbalové ihriská, tenisové kurty a viacúčelové ihriská na volejbal. K dispozícii sú aj grily a stoly na piknik.

Okrem športových aktivít park ponúka aj centrum pre oddych a relaxáciu, ktoré zahŕňa saunu, parnú miestnosť a masážne služby. K dispozícii je tiež kaviareň, kde sa návštevníci môžu občerstviť a vychutnať si nápoje a jedlá.

Zhrnutie

Al Mamzar Beach Park je skvelou možnosťou pre tých, ktorí hľadajú ubytovanie v Dubaji. Ponúka rôzne typy ubytovania, z ktorých si každý vyberie to, čo mu najviac vyhovuje. Park ponúka taktiež množstvo možností na voľnočasové aktivity a oddych, čo robí z tohto miesta perfektné miesto na dovolenku. Ak plánujete cestu do Dubaja a hľadáte kvalitné a cenovo dostupné ubytovanie, Al Mamzar Beach Park je miesto práve pre vás.


Letenka Spojené arabské emiráty Al Mamzar Beach Park


Letenky do Spojených arabských emirátov sú na dosah ruky a jedným z miest, ktoré by ste určite nemali vynechať pri návšteve tohto fascinujúceho miesta, je Al Mamzar Beach Park.

Al Mamzar Beach Park sa nachádza na východnej strane Dubaja a patrí medzi najväčšie verejné pláže na svete. S plochou viac ako 100 hektárov ponúka park návštevníkom plávanie v jemnom piesku, chránenom mori a nádherné prostredie, kde si môžete užiť relaxujúce chvíle aj v šatničkách a toaletách na mieste.

Ak si chcete užiť pobyt na pláži naráz, Al Mamzar Beach Park prichádza s množstvom atrakcií, ktoré vám dokážu krásne poslúžiť. V parku je celkovo 5 pláží a väčšina z nich má aj k dispozícii menšie plážové bary, kde si môžete užiť nejaké osviežujúce nápoje alebo občerstvenie. Najlepšie na týchto plážach je to, že sú ideálne na plávanie a lezenie po skalách, zároveň je na plážiach dostatok miesta, aby ste sa mohli roztiahnuť a užívať si svoj priamy kontakt s prirodzeným prostredím.

Pre tých, ktorí sú na plážiach len na minútu, môžu sa zamerať na dostupnú zábavu na mieste. Al Mamzar Beach Park ponúka návštevníkom viac než 250 stolov a 4 kuželné dráhy, vírivky aj bazény, ktoré sú dostupné pre deti aj pre dospelých. Ďalšími možnosťami na mieste sú pingpongové stoly a plážové hry, ktoré rozhýbu na mieste v športovom duchu.

Jednou z najväčších atrakcií Al Mamzar Beach Parku je bezesporu vodný park, ktorý ponúka množstvo atrakcií pre deti aj pre dospelých. Medzi atrakcie patrí tobogán, lazy river, vodný bicykel a mnoho ďalších možností, ktoré vám ponúknu zábavu a adrenalin.

Ak chcete hovoriť o plnění svojho programu v Dubaji a chcete si užiť svoj čas na pláži, Al Mamzar Beach Park je miestom, kde sa budete hrať v plnom rozsahu. Je dokonalou destináciou pre rodiny, priateľov i jednotlivcov, kde si môžete užívať krásu a svoje dokonalé dobrodružstvo na pláži a v parku. Súčasne je to veľmi zachovanie a ekologické prostredie, ktoré vám dodáva skvelú relaxačnú energiu a ktoré by ste určite nemali časovo vynechať, ak budete v Dubaji.


Počasie Spojené arabské emiráty Al Mamzar Beach Park


Spojené arabské emiráty sú známe svojimi horúcimi a suchými letami, ale niektoré miesta ponúkajú príjemnú zmenu počasia. Jedným z týchto miest je Al Mamzar Beach Park, ktorý sa nachádza v Dubaji.

Al Mamzar Beach Park ponúka návštevníkom možnosť užiť si pobyt na pláži v príjemnej a teplej klíme. Počasie v Al Mamzar Beach Park sa v lete pohybuje medzi 31 °C a 42 °C. Avšak pre mnohých návštevníkov je táto teplota veľmi znesiteľná vďaka stálemu vánku, ktorý fúka z Perzského zálivu. Tento vánok dokáže znížiť teplotu a urobiť ju príjemnejšou na pobyt vonku.

Zimné mesiace v Al Mamzar Beach Park nie sú oveľa chladnejšie ako letné, keďže teploty sa pohybujú medzi 20 °C a 31 °C. Napriek tomu môže byť zima na pláži horúčavou a vlhkou. Na druhej strane, noci sú chladnejšie a teplota sa môže pohybovať okolo 15 °C.

Al Mamzar Beach Park má celkom dlhé obdobie najpriaznivejšieho počasia, ktoré trvá asi od októbra do marca. Toto obdobie ponúka miernu teplotu počas dňa a chladnejšie noce.

Na pláži v Al Mamzar Beach Park sa dá užívať slnka a príjemných teplôt po celý rok. Je to ideálne miesto pre návštevníkov, ktorí sa chcú uvoľniť a vychutnať si krásu Dubaja a teplé podnebie. To všetko robí Al Mamzar Beach Park jedným z najlepších miest v Dubaji pre dovolenku.


Záruka za najvýhodnejšiu cenu

Najväčšia webová kolekcia leteniek

Desaťtisíce spokojných zákazníkov

Výhodné lety za skvelé ceny

Lacné letenky do celého sveta na jednom mieste.

Preskúmať letenky