Objavte lety za najlepšie ceny

Singapur Marina Bay Sands

Počasie Singapur Marina Bay Sands


Singapur je známy svojim tropickým počasím, ktoré je všeobecne teplé a vlhké počas celého roka. Jedným z najpopulárnejších turistických atrakcií v meste je Marina Bay Sands, ktorý necháva tisíce návštevníkov každý rok dychless. Ale aké je počasie v tejto oblasti?

Singapur má tropické monzúnové podnebie, s konštantnou teplotou počas celého roka okolo 30 ° C počas dňa a 24 - 26 ° C počas noci. Väčšina dažďových zrážok sa vyskytuje v monzúnovej sezóne, ktorá sa koná od novembra do januára a v júni a júli. Avšak, aj keď viečka ciela, väčšina dešťových búrok sa končí pomerne rýchlo, predvídať svoje veľké terasy a krátkyčas fakanov.

Pre návštevníkov Marina Bay Sands je zvlášť dôležité sledovať počasie, keďže mnohé z atrakcií nachádzajúcich sa na otvorenom priestranstve sú zraniteľné na dažde. Napríklad, Infinity Pool, ktorý sa nachádza na strednej časti dress-up, prináša výhľad na západy slnka a panorámu Singapuru, je otvorený aj počas daždivého počasia, hoci sú často lemované ochranným plášťom, keď sa počasie zhoršuje.

Singapur je známy ako krajina, kde existuje iba jedno ročné obdobie a preto je dôležité si zobrať dobre odvetranú, ľahkú a pohodlnú odev, najlepšie plážové šaty s pernatými tkaninami, aby ste boli ochránení pred slnkom a mierne chladné nočné vetry. Zvyčajne nie je potrebné nosiť batožinu s oblečením, aby ste sa pripravili na obdobie daždivého počasia, pretože v Singapure nájdete iba počasie, ktoré je veľmi mierne a všeobecné.

V zhrnutí, keď chcete navštíviť Marina Bay Sands, nemusíte sa trápiť nadmerným počasím, keďže počasie v Singapure ostáva konštantné počas celého roka. Pripravte sa na horúce a vlhké počasie a nebojte sa byť mokré, ak príde nečakaná búrka, pretože to je život v Singapure. Len si užite vašu dovolenku v tomto nádhernom meste bez ohľadu na počasie, ktoré by vám mohlo prekaziť plány.


Najčastejšie otázky a odpovede Singapur Marina Bay Sands


Q: Aké sú možnosti trávenia voľného času v hoteli Marina Bay Sands?
A: V hoteli Marina Bay Sands sú mnohé možnosti trávenia voľného času, vrátane nákupov v obchodoch luxusných značiek, ochutnávky rôznych chutí v reštauráciách, návštevy kultúrnych podujatí v umelohistorickom múzeu a relaxácie v luxusnom kúpeľoch a wellness.

Q: Ako sa dostať na Marina Bay Sands z letiska?
A: Z letiska Changi v Singapure sa môžete dostať do hotelu Marina Bay Sands taxíkom, autobusom, vlakom alebo prenajatým autom.

Q: Aké sú možnosti ubytovania v hoteli Marina Bay Sands?
A: V hoteli Marina Bay Sands sú rôzne možnosti ubytovania, vrátane izieb s výhľadom na mesto, izieb s výhľadom na záliv, luxusných apartmánov a elegantej villi.

Q: Ako zarezervovať izbu v hoteli Marina Bay Sands?
A: Izbu v hoteli Marina Bay Sands si môžete zarezervovať online na oficiálnej stránke hotela alebo prostredníctvom cestovného kancelára.

Q: Aké sú vstupné poplatky na obľúbené atrakcie v hoteli Marina Bay Sands?
A: Vstupné poplatky sa líšia podľa atrakcie. Napríklad vstup do Infinity Pool na streche hotela stojí približne 23 SGD (16,80 USD) pre hostí hotela a 78 SGD (56,90 USD) pre verejnosť.

Q: Kde sa nachádza najväčšie kasíno v Singapure a aké sú jeho otváracie hodiny?
A: Najväčšie kasíno v Singapure sa nachádza v hoteli Marina Bay Sands a je otvorené 24 hodín denne.

Q: Aké sú možnosti dopravy po Singapure z hotela Marina Bay Sands?
A: V Singapure sú k dispozícii rôzne možnosti dopravy, vrátane taxíkov, MRT, autobusov a vlakov. V hoteli Marina Bay Sands môžete tiež nájsť taxi službu a súkromný zberový bod.


Letenka Singapur Marina Bay Sands


Letenka Singapur Marina Bay Sands je snom mnohých cestovateľov. Ako by sa človek nemohol tešiť na výhľad na unikátnu stavbu, ktorá sa týči na nábreží Marina Bay? Novodobý symbol Singapuru naozaj robí dojem. Postavená len pred pár rokmi, už teraz patrí medzi najväčšie turistické atrakcie sveta. Ak sa chystáte do tohto malého štátu v juhovýchodnej Ázii, neváhajte a nenechajte si ujsť príležitosť vidieť ju na vlastné oči.

Plánotor či osamelý cestovateľ, pre každého je tu možnosť, ako si splniť sen. Z hľadiska financií možno najvýhodnejšie sú last minute letenky do Singapuru. Aby ste naplno zažili luxus a kúzdlo hotela Marina Bay Sands, zarezervujte si Pokoj Deluxe vysoko nad ulicami, aby ste mali neobmedzený prístup ku krytelenej strešnej záhrade s plaveckým bazénom alebo wellness zóne s výhľadom na mesto a more.

Kombinácia luxusu a jedinečnosti konštrukcie hotela sa prejavuje aj v jeho cene. Napriek tomu, keď sa tu v lete rezervuje pobyt na celý týždeň, rozhodne sa to oplatí.

Okrem krásy samotnej budovy vás Marina Bay Sands ponúka aj vodné efekty v bazénoch a fontánach, ku ktorým sa pridáva svetelná choreografia v podaní miestneho umelca. Odyssey je miesto medzičasom, kde si môžete zaujať svoje deti a zažiť s nimi hodiny zábavy. Obchodné centrum, múzeum artefaktov mesta, ale aj prestížne obchody sa nachádzajú už v rámci hotela. Pre tých, čo sa neobmedzujú len na turistické atrakcie, sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti hotela napríklad závody kolieskových korčuliarov, multikina, nočné kluby a ďalej už iba na vás záleží, na čo sa vydáte.

Letenky na Marina Bay Sands sú naozaj niečím, čoho sa určite nechcete vzdať. Výhľad zo strechy na mesto i prehliadky okolia sú skvelým zápasom s ubytovaním v preslávenom hoteli. Kto by nechcel vidieť také niečo vo vlastných očiach.


Dovolenka Singapur Marina Bay Sands


Singapur je fascinujúcim miestom pre turistov kvôli svojmu unikátnemu mixu modernizmu, histórie a kultúry. A ak hľadáte najlepšie miesto na váš pobyt v Singapure, Marina Bay Sands je tým, ktoré by ste mali určite zaradiť na zoznam.

Marina Bay Sands je luxusný 55-poschodový hotel s 2561 izbami. Nachádza sa na nábreží Marina Bay v plávajúcej platforme s panoramatickým výhľadom na mesto. Hotel je známy svojimi majestátnymi bazénmi, ktoré sú najväčšími krytými bazénmi na svete.

Pre tých, ktorí hľadajú zábavu a uvoľnenie, hotel ponúka niekoľko kaviarní, reštaurácií, barov a klubov, ktoré sú určené na náročné vkusy. Môžete si tiež zvýšiť svoju adrenalínovú dávku zábavy pomocou obrovského kasína, ktoré je súčasťou tohto komplexu.

Pre tých, ktorí hľadajú zážitok, môžete vidieť nezvyčajné umelecké diela a vizuálne zábery, ktoré sú rozptýlené po celej budove.

Možno najväčšou atrakciou pre turistov z celého sveta sú však bazény. Dva bazény uvedené dáky fotografie vyzdvihujúce hotel sú oázou uprostred mesta. Pre tých, ktorí si potrpia na najvyšší štandard, ponúka hotel aj VIP plážovú časť s limuzínou a súkromnou VIP recepciou.

Bazény majú niekoľko dejisk, takže si môžete vybrať, kde sa chcete baviť. Najvyšší bazén sa nachádza na streche hotela, s nadhľadom na celé mesto a je krásnym miestom pre váš súkromný a romantický odpočinok. Je tu aj pohodlné ležadlá a strandové stoličky, ktoré vám umožnia sedieť a pozerať sa na nádherný výhľad.

Pre tých, ktorí hľadajú trochu viac zábavy, druhý bazén ponúka vynikajúce prostredie na zábavu s priateľmi a rodinou. Priamo v areáli sa nachádza aj reštaurácia i bary, takže vám nič nebráni tráviť celý deň pri bazéne.

Návšteva hotela Marina Bay Sands je skutočne unikátnym a nezabudnuteľným zážitkom. Nie len pre jeho luxus, ale aj pre jeho jedinečné atrakcie, ktoré si zapamätáte na celý život. Ak plánujete dovolenku v Singapure, Marina Bay Sands je to pravé miesto, kde sa môžete cítiť ako v raji.


Ubytovanie Singapur Marina Bay Sands


Singapur je jedným z najbohatších miest na svete, ktoré sa vyznačuje luxusnými hotelmi a ubytovaním. Jedným z najslávnejších a najprestížnejších hotelov v Singapure je určite Marina Bay Sands.

Marina Bay Sands je 55 poschodová budova, ktorá sa nachádza na nábreží priehradnej hrádze Marina Bay. Tento monumentálny komplex bol postavený v roku 2010 a v súčasnosti je jedným z najikonickejších symbolov Singapuru.

Tento hotel disponuje 2561 izbami a 146 apartmánmi. Izby v tomto hoteli boli navrhnuté s ohľadom na potreby cestujúcich, čo znamená, že sú komfortné a poskytujú pohodlné ubytovanie. Každá izba má svoj vlastný balkón s nádherným výhľadom na Singapur. Apartmány sú ešte extravagantnejšie, každý apartmán má vlastnú kuchyňu a obývaciu izbu a taktiež ponúka nádherný výhľad na mesto.

Pre tých, ktorí si radi doprajú luxus, je k dispozícii Club555. Je to luxusná zóna s 32 izbami a apartmánmi a ponúka nekonečné množstvo výhod, ako napríklad súkromný check-in, osobný asistent, ranné raňajky a šnorchlovanie.

Hotel má tiež veľkolepé zariadenia, ktoré vám zaručia maximálne pohodlie a zábavu. K dispozícii je krytý bazén, ktorý bol navrhnutý tak, aby vám ponúkol obrazovku so širokou plátnou mesta. V hoteli tiež nájdete komplex s kasínom, obchodné centrum, múzeá a luxusné reštaurácie. V reštauráciách si môžete vychutnať jedlá od svetových šéfkuchárov a vychutnávať si pohľad na nádherné panorama mesta.

Keďže Marina Bay Sands sa nachádza v samom srdci Singapuru, je ideálnou voľbou pre turistov, ktorí chcú objavovať okolité atrakcie. Zhotovte si fotku pri slávnej fontáne Marina Bay, navštívte zoologickú záhradu alebo urobte nákupné prechádzky v obrovskej čínskej štvrti.

Ubytovanie v Marina Bay Sands v Singapure je skutočne zážitok na celý život. Ponúka nekonečne množstvo pohodlia a luxusu v srdci jedného z najzaujímavejších miest na svete. Ak hľadáte úplne zážitok, neváhajte sa ubytovať v Marina Bay Sands!


Záruka za najvýhodnejšiu cenu

Najväčšia webová kolekcia leteniek

Desaťtisíce spokojných zákazníkov

Výhodné lety za skvelé ceny

Lacné letenky do celého sveta na jednom mieste.

Preskúmať letenky