Objavte lety za najlepšie ceny

Singapur Jurong Bird Park

Ubytovanie Singapur Jurong Bird Park


Singapur Jurong Bird Park je perfektným miestom pre milovníkov vtáctva a turistov, ktorí chcú stráviť viac ako jednu deň v tomto nádhernom parku. Pri návšteve parku je ideálne zvoliť ubytovanie v blízkosti, aby sa mohli návštevníci plne ponoriť do tohto nezabudnuteľného zážitku.

Ubytovanie v Singapur Jurong Bird Park má pre návštevníkov mnoho výhod. Okrem toho, že budete mať prístup k ohromujúcej kolekcii vtákov, budete mať príležitosť vidieť nádherné zvieratá zblízka, ako nikdy predtým. Toto ubytovanie ponúka niekoľko rôznych typov izieb, od jednoduchých pokojov až po luxusné apartmány.

Prvou možnosťou ubytovania je v parku samotnom. Návštevníci majú možnosť zostávať v nádherných apartmánoch, ktoré sa nazývajú "Penguinarium". V týchto apartmánoch sa môžu návštevníci tešiť na výhľad na nádherných žralokov, subtropických vtákov a samozrejme pingvíny. Pokoje sú zariadené v modernom štýle a poskytujú určitý druh luxusu.

Ďalšou možnosťou sú tradičné izby, ktoré sú umiestnené v Jurong Bird Park Lodge. Tieto izby sú zamerané skôr na bezproblémové a cenovo dostupné ubytovanie. Majú výhľad na vtáčie výbery v parku a sú v blízkosti všetkých atrakcií.

Ubytovanie v Jurong Bird Park ponúka aj niekoľko zaujímavých zážitkov. Návštevníci môžu ráno sledovať prebudenie vtákov počas jedinečnej prehliadky "High Flyers Show". Môžu sa tiež tešiť na avetúru "Bird’s Eye Tour" v ktorom prejdú jednotlivými kontinentmi medzi vtáctvom.

Vzhľadom na to, že Singapur je moderný a rozvinutý štát, môžete sa spoľahnúť na kvalitu ubytovania v Singapur Jurong Bird Park. Stanica metra je v blízkosti a je ľahké sa dostať na rôzne miesta v Singapure. Väčšina miest okolo parku ponúka širokú škálu možností stravovania.

Celkové hodnotenie ubytovania v Singapur Jurong Bird Park je pozitívne. Návštevníci sa tešia z pokojov, ktoré sú dobre zariadené a z príjemného personálu, ktorý poskytuje kvalitnú službu. S určitosťou ide o jedinečné a zaujímavé ubytovanie a návšteva parku zanechá u návštevníkov nezabudnuteľné spomienky.


Dovolenka Singapur Jurong Bird Park


Singapur je známy svojimi výstavnými parkami a atrakciami, ktoré nadchnú každého návštevníka. Jurong Bird Park, ktorý sa nachádza na Južnej Ostrove, je jedným z najpopulárnejších miest, ktoré stojí za návštevu pre milovníkov vtáctva.

Jurong Bird Park je domovom pre viac ako 6000 vtákov, ktorí pochádzajú z viac ako 400 druhov. V parku môžete vidieť vtáctvo z celého sveta vrátane vyhynutých druhov ako Kubánsky amazon indiánsky alebo sladkovodný delfín hvízdotý. V parku sa uskutočňujú aj rôzne predstavenia, ktoré vám umožnia vidieť vtáky v pohybe a v ich prirodzenom prostredí.

Najväčšie atrakciou parku je Lory Loft, kde môžete krmiť farebných lórií a iné vtáky. Vstup do Lory Loft sa platí osobitne, ale určite sa to oplatí. V parku sa nachádza aj veľký skleník, ktorý nesie názov „Waterfall Aviary“, kde môžete vidieť nádherné vtáky ako napr. ibis, traka a krocan africký. Skleník je navrhnutý tak, aby ste sa mohli prechádzať v podstate pod vodopádom.

Okrem krásneho vtáctva, kniežajú v parku aj rôzne aktivity, ako napr. jazda lanovkou a výstupy na stromy, pričom od týchto aktivít nie je nikdy ďaleko. Existujú aj fotografické víkendové kurzy a prehliadky, ktoré vám ukážu všetko, čo potrebujete vedieť o vtáctve v parku. Pre deti sú v parku pripravené zvláštne aktivity ako napr. labyrint z jazierok plných ryby, kde sa deti môžu zabaviť a zrelaxovať.

Dôležité je tiež povedať, že Jurong Bird Park plní dôležitú úlohu v ochrane vtáctva so zreteľom na ich prežitie v prírode. Park ponúka nezabudnuteľný zážitok aj pre tých, ktorí nie sú milovníkmi vtáctva, alebo ktorí sa práve do Singapuru chystajú kvôli inému dôvodu. V parku sa jednoducho bude na každého pozerať tvár plná úžasu.

Vstup do parku je prístupný za vstupné v rozmedzí 20 až 30 dolárov so zľavou pre deti a osoby nad 60 rokov. Park je otvorený celý rok, od 8:30 do 18:00 hod. a je dostupný mnohými dopravnými prostriedkami.

Jurong Bird Park je jedným z najkrajších a najneobvyklejších vzácnych parkov na svete. Nehoda medzi prírodou a modernou technológiou, ktorá robí z parku nezabudnuteľné vzácne miesto na návštevu v Singapure. Bude to dobrodružná a vzdelávacia skúsenosť, ktorá vás rozhodne dostane do správneho rozpoloženia pre relaxáciu a uvoľnenie od stresu.


Letenka Singapur Jurong Bird Park


Ak plánujete navštíviť Singapur, určite by ste nemali vynechať Jurong Bird Park - jeden z najkrajších zvieracích parkov na celom svete. V tomto parku nájdete viac ako 5 000 vtákov z viac ako 400 druhov. Je to skutočný ráj pre milovníkov vtáctva a všetkých, ktorí majú radi prírodu.

Ako sa tam dostať? Je to jednoduché. Treba zakúpiť letenku do Singapuru. Napríklad letenka Bratislava-Singapur sa dá zohnať už od 449 €. Ak sa rozhodnete pre návštevu Jurong Bird Park, môžete využiť viaceré možnosti dopravy, napríklad taxi, autobus alebo metro. Park sa nachádza v západnej časti Singapuru a je ľahko dostupný.

Ak sa dostanete do parku, môžete si vychutnať nádherné vystúpenia vtákov v etnicky zariadených amfiteátroch alebo kŕmiť niektoré z vtákov. Niektoré druhy, ktoré sú k dispozícii, zahŕňajú včeláre modré, lišajníky bielokrké a mnoho ďalších. Existuje aj celý oddiel, ktorý sa zameriava na vtáctvo juhovýchodnej Ázie, kde nájdete druhy, ako sú maléš pestrý, jespák modrý alebo charitky.

Ak potrebujete prestávku, môžete si oddýchnuť v niektorom z kaviarní, obchodíkov alebo si môžete kúpiť suveníry z odborného obchodu so zvieracími výrobkami. Existuje aj malé jazierko s lotosovými kvetmi, ktoré poskytuje miesto na oddych a uvoľnenie sa.

Vstupné do parku je jedna z najlepších vecí, ktoré si môžete zakúpiť v Singapure. Singapur je jedno z najlepších miest na svete na pozorovanie vtákov a nachádza sa v ňom niekoľko parkov a miest pre milovníkov vtáctva. Jurong Bird Park však ponúka jedinečnú skúsenosť a stojí za to, aby ste si tam spravili výlet. Ak máte radi prírodu a chcete si vychutnať niečo naozaj špeciálne, nemali by ste túto príležitosť nechať ujsť.


Najčastejšie otázky a odpovede Singapur Jurong Bird Park


1. Koľko stojí vstupenka do Singapur Jurong Bird Park?

Vstupenka do Singapur Jurong Bird Park stojí v závislosti od toho, ktorú možnosť výletu si vyberiete. Pre dospelých začína cena okolo 34 SGD a pre deti okolo 23 SGD.

2. Aké sú otváracie hodiny Singapur Jurong Bird Park?

Singapur Jurong Bird Park je otvorený každý deň od 8:30 do 18:00.

3. Je potrebné si vopred rezervovať vstupenky?

Nie je nutné si dopredu kupovať vstupenky, ale z dôvodu obmedzeného počtu návštevníkov by ste sa mali zaregistrovať dopredu.

4. Aká je najlepšia doba na návštevu parku?

Najlepšou dobu na návštevu Singapur Jurong Bird Park je skoro ráno alebo neskoro popoludní, keď sa zvieratá bavia a sú aktívne.

5. Aké zvieratá sú k dispozícii v Singapur Jurong Bird Park?

Park má viac ako 5 000 vtákov z viac ako 400 druhov z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patria papagáje, tukany a flamingá. Okrem toho, nájdete tu aj krokodíly, tigre a malé zvieratá a vtáky.

6. Ktoré aktivity je najlepšie absolvovať v Singapur Jurong Bird Park?

Najlepšie aktivity pre návštevníkov sú stretnutia s limnoletmi, kde môžete vidieť vtákov lietať a dozvedieť sa viac o ich správaní a podobne.

7. Je možné sa zúčastniť v parku jedla?

Áno, park ponúka niekoľko možností na občerstvenie, vrátane kaviarní a reštaurácií.

8. Ako sa dostanem do parku?

Park sa nachádza na východnej strane Singapuru a je lepšie sa tam dostať taxíkom alebo s verejnou dopravou. Najbližšie stanice MRT sú Boon Lay a Lakeside.


Počasie Singapur Jurong Bird Park


Singapur Jurong Bird Park je jeden z najväčších akvárií vtákov na svete, ktorý je domovom pre viac ako 5000 vtákov a 400 rôznych druhov. Park je založený na vízii ochrany a zachovania ohrozených druhov a zároveň poskytuje úžasný pohľad na rôzne krásne vtáky.

Počasie v Singapure má tropický monzúnový charakter. Znamená to, že ročné obdobia na miestnych môžu byť veľmi jemné, s výraznou vlhkosťou a náhlymi prívalmi dažďa. Park je otvorený každý deň, vrátane sviatkov, od rána do večera a musí sa povedať, že počasie v Jurong Bird Park môže ovplyvniť návštevu. Ak chcete byť istí tým, že si park užijete v dobrých podmienkach, navštívte ho v rámci obdobia suchého počasia, ktoré trvá od marca do augusta. Tieto mesiace sú zvyčajne najlepšie, pretože teploty a vlhkosť sú všadeprítomné, no dažďové prívaly sú oveľa menej pravdepodobné.

Ak sa však ocitnete v Jurong Bird Park v obdobiach daždivého počasia, nezúfajte. Existuje mnoho miest, kde sa môžete schovať a užiť si svoj deň v parku. Napríklad môžete navštíviť Kôň dusičkovci škôlky akváriá, ktorá poskytuje zábavu pre deti a informuje o vode, zvieraťach a prírode, ale aj exotické vtáky pod krídlami, unikátne súbor dusíkatého kôňa a hornaté miesta a špeciálne miesta pre rôzne vtáky v parku. Dôležité je zastaviť sa aj na návšteve podobizní vtákov v kalendári a na fotoexpozícii vtákov. Ponúkajú kopec informácií o exotických vtákoch a ich zvykoch.

Celkovo, počasie vo Jurong Bird Park môže byť ovplyvnené monzónovými obdobiami, no to neznamená, že by sa odporúčalo zanechať park navštíviť. Park ponúka množstvo atrakcií a podujatí, ktoré sa určite splátia až s trochou výdržlivosti a zvedavosti, aj keď sa počasie môže zdáť plytkým. Dobrým tipom je sa obliehnúť krémom na slnko, použiť slnečné okuliare, použiť opaľujúci krém a pribrať náhradné vrcholky a uteráky, keďže vysoká vlhkosť si vždy nájde cestu aby vtiahla aj pri dôležitých atrakciách. Takto bude návšteva parku ešte príjemnejšia a menej náročná aj pri nepriaznivom počasí.


Záruka za najvýhodnejšiu cenu

Najväčšia webová kolekcia leteniek

Desaťtisíce spokojných zákazníkov

Výhodné lety za skvelé ceny

Lacné letenky do celého sveta na jednom mieste.

Preskúmať letenky