Objavte lety za najlepšie ceny

Seychely Anse Soleil

Dovolenka Seychely Anse Soleil


Seychely sú skutočným rajom na zemi a jedným z najkrajších miest, ktoré môžete navštíviť. Anse Soleil je jednou z najpôvabnejších pláží na Seychelách a je ideálnym miestom na oddych a relaxáciu.

Anse Soleil sa nachádza na západnom pobreží ostrova Mahé a je cca. 45 minút jazdy z letiska. Je to pláž so žltým pieskom a jasnou smaragdovou farbou mora. Voda je tu plytšia ako na iných plážach na Seychelách, čo znamená, že je vhodná na kúpanie pre všetky vekové kategórie. Je tiež ideálnou plážou na šnorchlovanie a pozorovanie rôznych druhov ryb a koralov.

Anse Soleil je okrem iného aj vhodným miestom pre romantickú dovolenku. Je obklopená palmami a križuje ju párými granátovníkov, ktoré dodávajú miestu veľmi príjemnú atmosféru. Priamo na pláži sú k dispozícii ražené slnečníky s lehátkami, ktoré sú bezplatne k dispozícii na relaxáciu pod slnkom.

V blízkosti pláže Anse Soleil je niekoľko reštaurácií, kde si môžete vychutnávať miestne jedlá a nápoje na základe miestnych zložiek, ktoré prinesú skutočnú chuť Seychel.

Väčšina návštevníkov Seychel sú pravidelní turisti, ktorí sa sem vracajú pravidelne, čo dokazuje, že Seychely sú naozaj miestom, ktoré stojí za to navštíviť a vychutnať si krásu a pokoj, ktorý ponúka Anse Soleil.

Ak plánujete navštíviť Seychely, rozhodne nevynechajte návštevu tejto nádhernej pláže. Anse Soleil je miestom, kde môžete stráviť pokojnú a romantickú dovolenku s výhľadom na oceán a úžasné východy a západy slnka, ktoré si budete pamätať na celý život. Ak hľadáte miesto na oddych a relaxáciu, Anse Soleil je tou správnou voľbou.


Počasie Seychely Anse Soleil


Seychely sú trochu iný svet. Častokrát sa vám môže zdať, že ste uprostred ničoho, v obklopení nekonečného modrého oceánu. Mnohí ľudia si planétoch tí z najkrajších pláží sveta, ktoré sa nachádzajú práve na Seychelách. Avšak, ani počasie na Seychely nie je ničím obyčajným.

Šťastie vzhľadom na počasie máte na ostrove Mahe, ktorý patrí k najväčším ostrovom Seychelského súostrovia. Tam sa vám ponúkne možnosť navštíviť niektoré z turistom najobľúbenejších pláží, ktoré sú naozaj prekrásne. A jednou z týchto pláží je práve Anse Soleil, ktorá je jednou z oázy pokoja v tomto rušnom svete.

Anse Soleil sa nachádza v západnej časti ostrova Mahe. Pláž lemuje jemný piesok a lagúnovú vodu, ktorá je krásnečistá a teplá po celý rok. Pozor, západná časť ostrova má v lete horšie počasie, ktoré sa vyznačuje častými prívalovými zrážkami. S priemernou teplotou v oblasti 28°C od januára do mája, práve v tomto období bola oblasť dobrodružstvo mnohých sajchlistov.

Anse Soleil je však miestom, kde by sa človek mohol pokojne vydať aj počas daždivých dní. Keď nesvieti slnko, môžete využiť tento čas na prechadzku po pláži, nasávaní atmosféry a nádherný výhľad. Teploty na Seychelách sa veľmi neustávajú takmer po celý rok a stále sa držia okolo 27°C až 30°C. Hazard pre prírodu znamenajú však tropické búrky a nečakajte, že keď sa objavia, tak sa rozprší iba na chvíľu. Obľúbeným ročným obdobím pre návštevu Seychiel je zima, kedy sa daždivé dni striedajú s krásnymi modrými dňami s jasným počasím.

Napriek tomu, že severovýchodné oblasti ostrova sú náchylné na monzúnové obdobia a daždivé dni, turistov na Seychelách nič nezastaví. Sekytu vám ponúkajú niektoré z najkrajších pláží na svete, a Anse Soleil na ostrove Mahe z nich rozhodne patrí. Takže ak chcete zážiť tento kúsok rajského ostrova, nezvyknite sa stať, že raz bude mať počasie dokonalé a inokedy dlhé dažde. Seychely sú krásne domovom pre veľa druhov rastlín a zvierat, ktorí si tu našli svoj domov, tak to všetko záleží o príchode na správny ostrov v správnom ročnom období.


Najčastejšie otázky a odpovede Seychely Anse Soleil


1. Aké je najlepšie obdobie na návštevu Seychel?
Najlepšie obdobie na návštevu Seychel je od mája do septembra, kedy sú menej daždivé a teploty sú miernejšie.

2. Kam sa oplatí ísť na Seychelách okrem Anse Soleil?
Okrem Anse Soleil je populárnym miestom Bél ŕob, Anse Lazio a Anse Georgette.

3. Koľko stojí ubytovanie v Anse Soleil?
Ceny ubytovania sa líšia v závislosti od typu a veľkosti izby. Za jednoduchšie ubytovanie od 50 EUR za noc.

4. Ako sa dostať do Anse Soleil?
Najlepší spôsob ako sa dostať do Anse Soleil je z letiska na Mahé. Dopravu zabezpečujú miestne taxíky alebo si môžete prenajať auto.

5. Ktoré aktivity sú populárne v Anse Soleil?
Populárnymi aktivitami v Anse Soleil sú potápanie, šnorchlovanie, rybárčenie, prechádzky po pláži a relaxácia na pláži.

6. Je bezpečné plávať v Anse Soleil?
Áno, plávanie je v Anse Soleil bezpečné, avšak je potrebné dávať pozor na silné prúdy a dnujúce vlny.

7. Aké sú najlepšie reštaurácie v Anse Soleil?
Niektorými z najlepších reštaurácií v Anse Soleil sú Chez Batista, Kaz Kreol Beach Lodge a L'Oasis.


Letenka Seychely Anse Soleil


Seychely sú malým ostrovným štátom situovaným v Indickom oceáne. Ostrovy sú známe svojou krásnou prírodou, koralovými útesmi, lagúnami a biele pobrežím. Medzi najkrajšie ostrovy Seychel patrí Mahé, na ktorom sa nachádza pláž Anse Soleil.

Pláž Anse Soleil je jednou z najnavštevovanejších a najkrajších pláží na ostrove Mahé. Je situovaná na západnej strane ostrova a ponúka nádherný výhľad na Indický oceán a okolitú krajinu. Je obklopená skalami a bujnou vegetáciou, čo dodáva pláži veľkoleposť. Anse Soleil je dlhá asi 300 metrov a široká asi 30 metrov. Je to ideálne miesto pre oddych na slnku, plávanie v krištáľovo čistých vodách alebo šnorchlovanie. Pláž je vhodná aj pre rodiny s deťmi, pretože má plytšiu vodu a plochý vstup do mora.

Cesta na pláž Anse Soleil je jednoduchá a pohodlná. Ak chcete navštíviť pláž, môžete sa tam dostať autom alebo taxíkom. Z hlavného mesta Victoria to trvá asi 30 minút autom. V blízkosti pláže sa nachádzajú aj nejaké hotely a reštaurácie, kde si môžete vychutnať miestnu kuchyňu a obľúbené koktaily.

Ak si chcete vychutnať krásu Seychel, určite navštívte pláž Anse Soleil. Je to jedno z najkrajších miest na ostrove Mahé a navštevovať ju môžete počas celého roka. Letenky na Seychely nájdete na rôznych letiskách, odlietajú hlavne z európskych letísk. Určite to stojí za to navštíviť toto krásne miesto.


Ubytovanie Seychely Anse Soleil


Seychely sú jednou z najkrajších tropských destinácií na svete a sú obľúbené medzi turistami pre svoje krásne pláže, jasné tyrkysové vody a exotickú flóru a faunu. Ak sa rozhodnete preto navštíviť Seychely, určite si nenechajte ujsť návštevu Anse Soleil, kde sa nachádza mnoho zaujímavých a luxusných ubytovaní.

Anse Soleil je malá a kľudná pláž, ktorá sa nachádza na juhozápadnom pobreží ostrova Mahé. Pláž je obklopená širokými palmami, ktoré poskytujú príjemný chlípok a tiež vám poskytnú dostatok súkromia, aby ste si mohli užiť svoju dovolenku v pokoji. Anse Soleil je takmer ako malebný zákutok, kde sa môžete denne osviežiť v jemnej vode a relaxovať na zlatej hmlej pláži. Anse Soleil je tiež populárna medzi potápačmi kvôli svojej malebnej podmorské krajine a bohatstvu rias a morských rýb.

Čo sa týka ubytovania na Anse Soleil, nájdete tam mnoho možností pre každého. Ubytovanie v Anse Soleil zahŕňa rôzne hotely a rezorty, ktoré ponúkajú špičkové ubytovanie a prvotriedne služby. Ak však preferujete skôr súkromnú dovolenku alebo rodinnú dovolenku, môžete sa rozhodnúť pre prenájom bungalovov a apartmánov, ktoré sú rovnomerne rozmiestnené na pláži a v okolí.

Pre tých, ktorí hľadajú luxusné ubytovanie, by mal byť prvou voľbou Four Seasons Resort Seychely v Anse Soleil, kde si môžete vychutnať nezabudnuteľnú dovolenku s prvotriednymi službami, ako aj úchvatným výhľadom na more a súkromie svojho bungalovu alebo skôr apartmánu.

Ak ste však obmedzení svojím rozpočtom a hľadáte cenovo dostupnejšie možnosti, môžete sa rozhodnúť pre ubytovanie v sídlisku Anse Soleil Beachcomber, kde sa môžete ubytovať v malebných bungalovoch priamo na pláži. Tu si budete môcť užiť príjemnú a pokojnú dovolenku, kde bude zabezpečený aj dostatok súkromia.

Ako vidíte, Anse Soleil ponúka množstvo možností pre každého cestovateľa, ktorý navštívi Seychely. S jedinečnou kombináciou krásnej prírody a prvotriedneho ubytovania, Anse Soleil by mal byť na vrchole zoznamu destinácií, ktoré chcete navštíviť počas vašej dovolenky. Bez ohľadu na to, aký druh dovolenky hľadáte, Anse Soleil má určite niečo pre vás!


Záruka za najvýhodnejšiu cenu

Najväčšia webová kolekcia leteniek

Desaťtisíce spokojných zákazníkov

Výhodné lety za skvelé ceny

Lacné letenky do celého sveta na jednom mieste.

Preskúmať letenky