Objavte lety za najlepšie ceny

Maldivy Kandolhu Island

Letenka Maldivy Kandolhu Island


Ak hľadáte dokonalý únik z bežného hektického života, exotický ostrov Maldivy Kandolhu Island sa môže stať vaším dokonalým cieľom. Tento malý raj, ktorý sa nachádza v Indickom oceáne, ponúka návštevníkom úplne nový svet, kde môžu relaxovať na nekonečne dlhých bielych plážach a vnímať pokoj a ticho okolo nich.

Kandolhu Island patrí medzi najmenšie ostrovy na Maldivách, no aj napriek tomu má dostatok miesta na to, aby na ňom hostil svojich návštevníkov s maximálnym pohodlím. Ostrov je rozdelený na samostatné vily a apartmány, z ktorých každý je plne vybavený súkromným bazénom, klimatizáciou a ďalšími modernými zariadeniami. V rámci letenky na Maldivy Kandolhu Island majú hostia možnosť vybrať si z niekoľkých typov ubytovania.

Fascinujúcim prvkom Kandolhu Islandu je jeho podmorský svet. Ostrov ponúka množstvo výletov a aktivít, pri ktorých si môžete vychutnať neuveriteľné krásy koralových útesov, malých morských žiab a rôznych druhov rýb. Najlepším spôsobom, ako preskúmať tieto krásy, je ponoriť sa do oceánu, ale pre tých, ktorí sa boja, nie je táto aktivita nutnosťou. Môžu sa tiež rozhodnúť pre plávanie s delfínmi, lovenie rýb alebo prechádzku na lodi.

Po naplnení svojho dňa krásnou prírodou, návštevníci môžu relaxovať v luxusnom kúpalisku, s výhľadom na okolité pláže a koralové útesy. Kandolhu Island je známy svojimi prvotriednymi spa procedúrami, medzi ktorými vrcholí nádhernými masážami, ktoré dokážu zmierniť stres a napätie.

Letenka na Maldivy Kandolhu Island si vyžaduje určitú investíciu, ale ide o cenu za nezabudnuteľné zážitky a prebudenie v kráľovských izbách, ktorej krása sa nedá inak popísať. Takže, ak sa rozhodnete pre návštevu tohto ostrova, nemôžete sa dočkať luxusného oddychu a neuveriteľnej krásy okolo vás.


Dovolenka Maldivy Kandolhu Island


Maldivy – tieto ostrovy sú známe po celom svete. Nachádzajú sa v Indickom oceáne a sú známe svojou krásnou modrou vodou, bielym pieskom a zeleným palmovým porastom. V maldivskej oblasti sa nachádza viac ako 1000 ostrovov, z ktorých každý ponúka jedinečnú atmosféru a zážitky.

Jedným z najkrajších ostrovov v Maldivách je Kandolhu Island. Nachádza sa v severnej časti Ari atolu a rozkladá sa na ploche 6 hektárov. Ostrov je bohatý na množstvo rastlín a zvierat, ktoré vidieť môžete na každom kroku. Znitrošenie pobrežia sa nachádza domorodá dedinka, kde žijú miestni obyvatelia a ponúkajú tradičné miestne produkty.

Na ostrove Kandolhu Island si môžete vybrať z niekoľko typov ubytovania, ktoré dokonale zodpovedajú vašim predstavám a požiadavkám. K dispozícii sú plážové vily, vily na vode alebo wellness vily. Všetky ubytovania sú vybavené modernej technológiou, televíziou, klimatizáciou a sú dostatočne veľké, aby poskytli komfort pre každého.

Ak sa rozhodnete stráviť dovolenku na tomto ostrove, môžete si vybrať z niekoľkých aktivít a zážitkov. Najväčšou atrakciou ostrova je samozrejme pláž. Na pláži si môžete užiť slnečenie, kúpanie v krásnej vode alebo oddych pod palmami. Okrem relaxu na pláži môžete využiť aj množstvo vodných športov, ktoré sú v ponuke ako šnorchlovanie, potápanie, kajakjig alebo windsurfing.

Vo voľnom čase si môžete užiť masáže, ktoré ponúka miestny wellness centrum. Ponuka masáží je veľmi široká a každá žena si príde na svoje. Okrem relaxu sa môžete pozrieť aj na ostrovy v okolí. Najkrajšie ostrovy v okolí sú Maayafushi, Maaafaru a Alifushi. Všetky ostrovy sú miestami, ktoré určite navštívte.

Maldivy Kandolhu Island sú jedným z najkrajších ostrovoch na Maldivách. Je to ostrov, ktorý ponúka dokonalý oddych, relax a množstvo zážitkov. Tak neváhajte a vyberte si túto zlatú destináciu, aby ste zažili jedinečné dovolenku, ktorá vám zostane v pamäti navždy!


Ubytovanie Maldivy Kandolhu Island


Maldivy sú pre mnohých synonymom nebezpečného klimatického javu - stúpajúceho hladiny morí. Pre ochromujúce krásu krajiny a preslávené korálové útesy sú pre mnohých turistov rovnako synonymom záhady a rovnako tak pôvabu, ktorý sa nedá opísať slovami. Na Maldivách, v Indickom oceáne, určite nájdete jedno z najromantickejších miest na svete: Kandolhu Island.

Maldives Kandolhu Island je jednou z najluxusnejších destinácií na Maldivách. Je to ostrov, ktorý je iba pre dospelých a ponúka vynikajúce ubytovanie, jedlo a zábavu. Ostrov má rozlohu len 6,5 hektárov a hostí menej ako päťdesiat bungalovov, vrátane plážových bungalovov, bungalovov na pilieroch a bungalovov s vlastnými bazénmi.

Vynikajúcom ubytovaní a vysokokvalitných službách Kandolhu Island sú tiež vynikajúcim miestom pre všetkých, ktorí túžia po relaxácii a obnove sily. Všetky bungalovy na Maldivách Kandolhu Island sú elegantne zariadené a poskytujú prvotriedne pohodlie vo vzdušnom a luxusnom prostredí. Interiér bungalovov je inšpirovaný tradičným maldivským dizajnom, ktorý kombinuje klasické prvky s moderným luxusom.

Vzhľadom na svoju jedinečnú polohu v krásnej lagúne a na okraji korálového útesu, Kandolhu Island tiež ponúka nádherné výhľady na modré more. Vodu si môžete užívať priamo vo vašom bungalove súkromného štýlu alebo na miestnej tróne a korálová údolie ponúka fantastické národné zážitky a exkurzie všetkých druhov.

Kandolhu Island má tiež veľké množstvo možností na oddych a zábavu. Všetky aktivity na ostrove sú zamerané na pohodu a pohodovú atmosféru. Hostia môžu užiť si šnorchlovanie, rybolov, potápanie, jazdu na kajaku, paddleboarding a vodné športy. Toto jednoducho nie je miesto pre dobrodružstvo. Ak chcete relaxovať, môžete sa potápať v bazéne, užívať si masáže v spa alebo stráviť čas s knihou pre vás vytvorenou v knižnici s výhľadom na more.

Pre tých, ktorí hľadajú ukáznenejšiu zábavu, Kandolhu Island má množstvo reštaurácií a barov, ktoré ponúkajú výborné jedlo a nápoje. Hostia si môžu vychutnať široký výber kulinárskych špecialít, vrátane jedál z morských plodov, ázijskej kuchyne a medzinárodného menu. Bar, špeciálne budova pre degustáciu rôznych druhov šumivého a vína, si získava pozornosť nielen pre svoje nápojové ponuky, ale aj pre neformálnu a zábavnú atmosféru.

Maldivy Kandolhu Island si naozaj zaslúžia svoju prezývku, ako jedno z najluxusnejších miest na svete s ohromujúcou krásou a prvotriednym ubytovaním a vybavením. Je to ideálne miesto pre tých, ktorí hľadajú relaxáciu, kultúru a pohodovú atmosféru.

Navštíviť Maldivy a ostrov Kandolhu Island je skvelou možnosťou na vytvorenie nezabudnuteľných vzpomienok, ktoré zahrnú pocit absolútnej šťastia a katarziu. Sú to miesta, kde môžete cítiť až úžasnú krásu modrého oceánu a zažiť zážitky, o ktoré prídete už len ťažko.


Počasie Maldivy Kandolhu Island


Maldivy sú úžasným miestom na oddych a kúpanie sa v tropickom mori. Jedným z najkrajších ostrovov v Maldivách je Kandolhu Island. Ak sa chystáte navštíviť tento ostrov, mali by ste sa zaujímať aj o počasie.

Kandolhu Island sa nachádza v južnej časti maldivského atolu Ari. Tento ostrov má tropické podnebie, ktoré je charakterizované vysokými teplotami a vysokou vlhkosťou. Väčšinu roka na ostrove panuje teplé a vlhké počasie, ktoré je ideálne pre oddych na pláži a kúpanie v mori.

Máj a jún sú najteplejšími mesiacmi na ostrove a teploty sa pohybujú okolo 30°C počas dňa a 28°C počas noci. V týchto mesiacoch môžete očakávať aj občasné búrky a tropické dažde. Naopak, december a január sú najchladnejšími mesiacmi a teploty sa pohybujú okolo 27°C počas dňa a 25°C počas noci. V týchto mesiacoch si môžete užiť aj slnečné a suché počasie.

Hoci sú búrky a miestne prehánky na Maldivách bežné, väčšinou prechádzajú rýchlo a priemerne trvajú len niekoľko hodín. V týchto chvíľach sa dá skvele relaxovať s knihou alebo si vychutnať kávu v nejakej z kaviarní na ostrove.

Okrem občasných búrok a dažďov, Kandolhu Island ponúka krásne slnečné dni, kedy sa dá užiť nádherného tropického klimatu. Ak sa teda chystáte navštíviť Maldivy a Kandolhu Island, môžete sa tešiť na pohodovú dovolenku plnú krásneho počasia, dovolenkového relaxu a jedinečných zážitkov.


Najčastejšie otázky a odpovede Maldivy Kandolhu Island


Otázky a odpovede o Maldivách a ostrove Kandolhu Island:

1. Kedy je najlepšie navštíviť Kandolhu Island?
- Najlepší čas na návštevu Maldiv a ostrova Kandolhu Island je od decembra do marca, kedy sú podmienky pre plávanie a potápanie najlepšie.

2. Aké sú možnosti dopravy na Kandolhu Island?
- Kandolhu Island sa nachádza na Maldivách a môže sa k nemu dostať len cez letisko Male na ostrove. Potom sa musíte predostať do prístavu a pokračovať loďou na ostrov.

3. Aké aktivity a zariadenia sú k dispozícii na Kandolhu Island?
- Na ostrove sú k dispozícii rôzne zariadenia a aktivity vrátane potápania, windsurfingu, kajakovania a wellness centra.

4. Aké sú možnosti ubytovania na Kandolhu Island?
- Na Kandolhu Island sú k dispozícii bungalovy na pláži a nad vodou, ako aj apartmány s výhľadom na more.

5. Aké reštaurácie a stravovacie možnosti sú dostupné na Kandolhu Island?
- Na ostrove je niekoľko reštaurácií a barov, ktoré ponúkajú jedlá z miestnych surovín a medzinárodné špeciality.

6. Aké sú náklady na pobyt na Kandolhu Island?
- Náklady na pobyt na Kandolhu Island sa líšia v závislosti od ročného obdobia a druhu ubytovania, priemerná cena sa však pohybuje medzi 700 a 1200 dolárov za noc.

7. Aké sú turistické atrakcie a miesta, ktoré sa dajú navštíviť na Maldivách?
- Medzi turistické atrakcie na Maldivách patrí modrá jaskyňa, Veligandu Island, Hulhumale Island a mnoho ďalších krásnych miest.

8. Ako sa dostanem na Kandolhu Island zahŕňajúce prípadnú dopravu letiskom, dĺžku cesty a podobne?
- Cesta na ostrov Kandolhu Island začína lietadlovou dopravou do Male a pokračuje loďou do prístavu. Odtiaľ sa turisti presunú na ostrov lodou alebo malým lietadlom. Celková cesta by mohla trvať niekoľko hodín.

9. Sú možnosti potápania na ostrove Kandolhu Island?
- Kandolhu Island je známy svojou krištáľovo čistou vodou a vynikajúcimi podmienkami pre potápanie. Na ostrove nájdete aj niekoľko potápačských stredísk.

10. Ako dlho by mala byť dovolenka na Kandolhu Island?
- Odporúča sa ísť na dovolenku na Kandolhu Island aspoň na 5 až 7 dní, aby ste si mohli vychutnať všetky aktivity a zážitky ponúkané ostrovom.


Záruka za najvýhodnejšiu cenu

Najväčšia webová kolekcia leteniek

Desaťtisíce spokojných zákazníkov

Výhodné lety za skvelé ceny

Lacné letenky do celého sveta na jednom mieste.

Preskúmať letenky