Objavte lety za najlepšie ceny

Maldivy Anantara Kihavah Maldives Villas

Ubytovanie Maldivy Anantara Kihavah Maldives Villas


Anantara Kihavah Maldives Villas sú exkluzívne luxusné bungalovy, ktoré sa nachádzajú na ostrove Kihavah v južnom atole Baa, na Maldivách. Táto kúzelná destinácia je jedným z najkrajších miest na svete a je ideálna pre tých, ktorí hľadajú pohodlie, kultúru a pokoj. Anantara Kihavah Maldives Villas ponúkajú ideálny pobyt na prekrásnom ostrove so širokou ponukou aktivít a služieb.

Vila Anantara Kihavah Maldives Villas sú moderné a luxusné bungalovy, ktoré sú obklopené lagúnou a korálovým útesom. Každý bungalov má súkromný vstup na piesočnatú pláž a ponúka nádherný výhľad na more. Každá vila má tiež vlastný bazén, ktorý sa nachádza priamo pred vašou dverami, budete mať tak pocit, že patríte k tejto magickému miestu. Anantara Kihavah Maldives Villas tiež ponúkajú súkromný spa a osobný kuchynský personál, ktorý bude k dispozícii pokiaľ budete želať si súkromie a intimitu.

K dispozícii je 79 plne vybavených klimatizovaných vil a každá z nich má súkromnú terasu s vonkajším posedením a privátnu kúpeľňu so sprchou a vaňou. Vile môžete relaxovať a objavovať krásy Maldiv, zatiaľ čo sa tešíte z vašich špeciálnych momentov v súkromí.

Okrem súkromia, Anantara Kihavah Maldives Villas ponúka množstvo aktivít a služieb. Hostia si môžu užívať vychádzky po hladine mora vo vyhliadkovej ponorky alebo sa pripraviť na potápanie v Baa Atolle, ktoré je pod ochranou UNESCO. Spolu so svojimi priateľmi alebo rodinou si tiež môžete zvoliť majstrovstvá v bedmintonku, volejbale, futbale alebo petangue, alebo sa vypošťovať na vode využitím windsurfingu alebo pádlovania.

Anantara Kihavah Maldives Villas je jedno z najlepších miest na vašu svadbu alebo medovú dovolenku. Toto miesto vám tiež ponúka osobné večeru pri sviečkach na pláži alebo v súkromí vašej vily. Tento pobyt je tiež dokonalý pre rodiny s deťmi, pretože má tisícky aktivity, ktoré udržia každého člena rodiny zaneprázdneného a uspokojeného.

Návšteva Anantara Kihavah Maldives Villas je určite jedinečný zážitok a pamätaná na celý život. Toto miesto je určené pre tých, ktorí hľadajú súkromie, pohodlie a krásu, ktorou Maldivy udriajú. Tento pobyt ponúka dokonalý zážitok z pláže, potapenia, surfovania, kajaku, alebo jednoducho len relaxovať s dokonalou návnadu v súkromí vašej vile. Ak hľadáte úplne dokonalú a dokonalú dovolenku vo svete, potom siať hľadať viac. Navštívte Anantara Kihavah Maldives Villas a uvidia tento dokonalí kus raja na zemi.


Dovolenka Maldivy Anantara Kihavah Maldives Villas


Maldivy sú jedným z najluxusnejších a najexotických miest na svete. Ak plánujete vyraziť na dovolenku na Maldivy, určite by ste mali zvážiť pobyt v Anantara Kihavah Maldives Villas, kde sa môžete tešiť na kolosálne zázemie a zážitky na celý život.

Tento exkluzívny rezort sa nachádza na súkromnom ostrove v Baa Atoll, kde nájdete izby a vily, ktoré sú priamo v zálive a ponúkajú dokonalý výhľad na more a korálové útesy. Všetky izby a vily sú vybavené klimatizáciou, satelitnou TV, minibarom a súkromným fitnescentrom, kde si môžete dopriať cvičenie počas celého pobytu.

Vilas v Anantara Kihavah Maldives Villas ponúkajú množstvo exkluzívnych zariadení, ako sú súkromné infinity bazény, záhrady plné exotických kvetov, súkromné hammamy a veľkolepú terasu s výhľadom na more. Ďalej si môžete dopriať relaxačné masáže a wellness procedúry na pláži s výhľadom na Indický oceán.

Okrem ubytovania v Anantara Kihavah Maldives Villas si môžete vychutnať aj niektoré z najlepších zážitkov a aktivít vôbec. Pridajte sa ku potápačskej expedícii a pozrite si podmorský svet s množstvom farebných ryb, korálových útesov a morských korytnačiek. Môžete sa tiež pretekať na vodných šlapadoch alebo si požičať tradičnú malajsku loď a pozrieť si okolie z vln.

Obzvlášť si užijete ľahké barefootjedlo s miestnymi ingredienciami a výrazmi jemnosti v jednom z troch reštaurácií. Ak si prajete intímnu večeru pri sviečkach so svojím partnerom alebo rodinný večer, môžete si objednať súkromnú večeru na pláži a vychutnať si chutné jedlá a nápoje.

Celkovo povedané, Anantara Kihavah Maldives Villas je dokonalým miestom na dovolenku pre tých, ktorí hľadajú dokonalejší zážitok z Maldivov. Uistite sa, že zahrnujete toto miesto do svojho zoznamu a užite si dokonalú dovolenku v rajskom ostrove.


Letenka Maldivy Anantara Kihavah Maldives Villas


Letenka na Maldivy predstavuje zážitok z letu do prekrásnej krajiny ostrovného štátu, ktorá sa nachádza v Indickom oceáne. Ak sa zaujímate o exotiku a rôzne aktivít, ktoré s ňou súvisia, Anantara Kihavah Maldives Villas je tou správnou voľbou pre vás.

Toto letovisko sa nachádza na neobyčajnej lokácii v západosadovej Atolu Baa, ktorý patrí medzi chránené územia UNESCO. Okrem nádherných pláží a dokonalého podnebia, vám zaručí nezabudnuteľný pobyt s oddychom v luxusnej a komfortnej vilke.

Letenky na Maldivy sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dokonalý oddych, ktorý sa prelína s niekoľkými aktivitami. V Anantara Kihavah Maldives Villas si užijete plávanie v krištáľovo čistom mori alebo šnorchlovanie v jednom z najbohatších koralových útesov na svete.

Táto dovolenka vám umožní aj intímny zážitok v rámci romantických západov slnka. Niekoľko rezortových retaurácií ponúka dokonalé večere s vychyteným konceptom, ktoré vám zaručia nezabudnuteľné gastronomické dobrodružstvá.

Ak ste však ostávajúci prívrženci exotiky a poznávania nových krajín, táto dovolenka vám tiež ponúka možnosť navštíviť miestne obyvateľstvo a dediny, kde sa môžete dozvedieť viac o miestnej kultúre a tradíciách.

Letenky na Maldivy vám umožnia zážitok z oddychu, ktorý prekročí vaše očakávania a spôsobí, že sa budete chcieť k tejto krásnej krajine vrátiť stále a stále znova. Anantara Kihavah Maldives Villas a jeho dokonalé služby sú tou správnou voľbou, ak hľadáte dokonalý kombináciu exotiky, zábavy a oddychu.


Počasie Maldivy Anantara Kihavah Maldives Villas


Maldivy sú jednou z najobľúbenejších turistických destinácií sveta. Táto krajina sa skladá z viac ako 1190 ostrovov a atolov, ktoré ponúkajú nekonečnú možnosť objavovania krásy prírody a zímavých pláží. Jedným z najluxusnejších rezortov na Maldivách je Anantara Kihavah Maldives Villas, ktorý sa nachádza na ostrove Kihavah.

Počasie v Anantara Kihavah Maldives Villas je celoročne teplé a suché s priemernou teplotou vzduchu okolo 30°C a vody okolo 28°C. Najlepším obdobím na návštevu Maldiv je od decembra do apríla, kedy panuje suché obdobie s miernymi dažďami. Počas tohto obdobia môžete očakávať ideálne plážové podmienky, pokojné more a jasné modré nebo.

Od mája do novembra prináša Maldivám monzúnové obdobie s nepredvídateľnými dažďami a silnými vetrami. Napriek tomu, väčšina cestovných kancelárií a návštevníkov Maldiv tento čas neodporúča, pretože Anantara Kihavah Maldives Villas poskytuje špeciálne zabezpečenie pre hostí a zvyčajne býva cestovať v tomto období o niečo lacnejšie.

Anantara Kihavah Maldives Villas je bývalým rekreačným ostrovom, ktorý sa prednedávnom dočkal plnej renovácie a zreteľnej modernizácie budov a služieb. Rezort je vybavený vysoko kvalitnými zariadeniami a ponúka širokú škálu aktívnych a relaxačných aktivít pre návštevníkov. Medzi najoblúbenejšie činnosti patrí potápanie, surfovanie, rybolov, plachtenie a prechádzky po pláži.

Rezort je ukrytý vo vnútri jaskýň, kamenných útesov a prírodného vegetačného porastu s tichým a pokoje atmosférou. Anantara Kihavah Maldives Villas je perfektné miesto pre tých, ktorí sa chcú skryť pred ruchom a naháňačkami a chcú sa naplno oddať kráse prírody a relaxácii.

V Anantara Kihavah Maldives Villas nájdete aj viacero kvalitných reštaurácií, ktoré ponúkajú miestne aj iné svetové kuchyne. Pre milovníkov kávy existuje kaviareň s výberom značkových káv a sladkostí.

V závislosti od toho, aké aktivity plánujete vykonávať počas svojho pobytu a akú náladu máte, výber vhodného termínu a kvalitného ubytovania v Anantara Kihavah Maldives Villas robí z vašej cesty na Maldivy nezabudnuteľný zážitok.


Najčastejšie otázky a odpovede Maldivy Anantara Kihavah Maldives Villas


Otázka: Kde sa nachádza Anantara Kihavah Maldives Villas?

Odpoveď: Anantara Kihavah Maldives Villas sa nachádza na ostrove Kihavah Huravalhi v Baa Atolle, Maledivy.

Otázka: Aké typy izieb sú k dispozícii v Anantara Kihavah Maldives Villas?

Odpoveď: Anantara Kihavah Maldives Villas ponúka rôzne typy izieb, vrátane Beach Villas, Over Water Villas a Pool Villas.

Otázka: Aké sú vybavenie a služby, ktoré ponúka Anantara Kihavah Maldives Villas?

Odpoveď: Anantara Kihavah Maldives Villas ponúka plážový prístup, súkromné bazény s výhľadom na more, šnorchlovanie, potápanie, masáže, wellness služby, reštaurácie a bary a mnoho ďalších.

Otázka: Aké sú najlepšie miesta na šnorchlovanie a potápanie v Anantara Kihavah Maldives Villas?

Odpoveď: Anantara Kihavah Maldives Villas sa nachádza v oblasti s korálovým útesom, ktorá je ideálna na šnorchlovanie a potápanie. Najlepšie miesta na šnorchlovanie a potápanie sa nachádzajú v blízkosti ostrova Kihavah Huravalhi a v oblasti Dharavandhoo.

Otázka: Môžem si v Anantara Kihavah Maldives Villas prenajať vodné športy?

Odpoveď: Áno, v Anantara Kihavah Maldives Villas si môžete prenajať rôzne vodné športy, vrátane windsurfingu, kajakovania, jazdy na vodnom skútri a mnoho ďalších.

Otázka: Aké sú ceny za ubytovanie v Anantara Kihavah Maldives Villas?

Odpoveď: Ceny za ubytovanie v Anantara Kihavah Maldives Villas sa líšia v závislosti od sezóny a typu izby. Priemerná cena za noc je v rozmedzí 1000 až 2000 USD.

Otázka: Ako sa dostať do Anantara Kihavah Maldives Villas?

Odpoveď: K Anantara Kihavah Maldives Villas sa dá dostať letecky z hlavného mesta Male na Maledivách. Cesta trvá približne 30 minút. Hotel poskytuje aj súkromné prepravy na objednávku.


Záruka za najvýhodnejšiu cenu

Najväčšia webová kolekcia leteniek

Desaťtisíce spokojných zákazníkov

Výhodné lety za skvelé ceny

Lacné letenky do celého sveta na jednom mieste.

Preskúmať letenky