Objavte lety za najlepšie ceny

Kuba Cayo Saetía

Ubytovanie Kuba Cayo Saetía


Cayo Saetía je malý ostrov, ktorý patrí medzi najuznávanejšie turistické destinácie na Kube. Nachádza sa na severe Kuby, v oblasti Holguin, a súčasťou jeho prírodného pôvabu je jeho neporušená flóra a fauna. Cayo Saetía ponúka prekrásne pláže, pokojné lagúny, roviny a hory, a pretože je to malý ostrov, ponuka ubytovanie tu nie je obrovská. Tu sa nachádza iba niekoľko ubytovacích zariadení, ale ponúkajú kvalitné ubytovanie.

Hotel Granma mia

Hotel Granma Mia je najstaršie ubytovanie Cayo Saetía. Bola vybudovaná v roku 1983 a má 12 izieb, z ktorých sú všetky veľmi dobre vybavené a zdobené. Hotel má veľmi kvalitné kúpeľne so všetkými základnými vybaveniami, vrátane uterákov. Nachádza sa na juhu ostrova, ponúka nádherný výhľad na prírodu.

Prírodné bungalovy

Prírodné bungalovy ponúkajú unikátne ubytovanie na Cayo Saetía. Tieto bungalovy sú vytvorené z dreva a zdobia ich malé okuliare a vzorované obrusy. Je to skvelá voľba pre tých, ktorí chcú byť blízko prírody. V prvom rade sa nachádza v lese, kde je možné vidieť rôzne druhy vtákov, a ponúka ideálnu príležitosť na fotografické zábavy. Táto možnosť ubytovania bola vyvinutá v spolupráci s obyvateľmi ostrva, pretože bola vytvorená z miestne dostupných materiálov.

Vily na pláži

Vily na pláži sú synonymom pre luxusné ubytovanie na Cayo Saetía. Nachádzajú sa na západnom konci ostrova, takže ponúkajú skvelé výhľady na západ slnka nad morom. Tieto vily sú dokonalé pre rodiny a páry, ktorí hľadajú pohodlie a súkromie. Vily sú radiálne umiestnené po celom pozemku, čím sa vytvára maximálny pocit súkromia.

Celkovo povedané, Cayo Saetía ponúka kvalitné ubytovanie v atmosfére neodolateľnej prírody a krásnych pláží. Neváhajte a navštívte tento ostrov, ktorý vám ponúkne nezabudnuteľné zážitky.


Počasie Kuba Cayo Saetía


Kuba, ktorá sa nachádza v Karibiku, má celoročne teplé a vlhké podnebie, ktoré je ideálne pre turistov, ktorí chcú užívať si slnko a more. Medzi najobľúbenejšie miesta patrí aj Cayo Saetía, ktorá sa nachádza v severovýchodnej časti ostrova. Viac o počasí v tomto regióne sa dočítate v tomto článku.

Cayo Saetía je ostrov, ktorý je známy svojimi krásnymi plážami a prírodnými krásami. Táto oblasť v Kube patrí do oblasti, ktorá sa nazýva "Východná Kuba", ktorá je známa svojou bujnou vegetáciou a početnými riečnymi trhlinami. Aj keď je Cayo Saetía menej známe ako niektoré iné miesta na Kube, ponúka turistom skvelú príležitosť na oddych a pobyt v prírodnom prostredí.

Počasie na Cayo Saetía

Cayo Saetía má tiež teplé a vlhké podnebie, a preto je vhodné navštíviť toto miesto počas celého roka. Teploty sa v bežných dňoch pohybujú medzi 20 až 30 stupňami Celzia, pričom najnižšia teplota je zaznamenaná v januári a najvyššia v júni a júli. Pre zostávajúce mesiace roka sú teploty pomerne stabilné.

Zimné mesiace sú náchylné na občasné dažde, ale dá sa povedať, že Cayo Saetía môže byť návštevníkmi navštívený v akomkoľvek období roka. Toto miesto prijíma turistov počas celého roka, takže existuje mnoho možností, ktoré si turisti môžu vybrať, aby sa vyhli sezónnym turistickým návalom.

Počas letných mesiacov (jún až august) môžu mať návštevníci ďalšie príležitosti na turistiku v prírode, ale aj kúpanie v krásnych more stredomorskej farby. More na Cayo Saetía je pomerne konštantné, s teplotami vody medzi 24 až 27 stupňami Celzia.

Zhrnutie

Cayo Saetía je skvelé miesto na návštevu pre turistov, ktorí chcú užívať si krásne počasie a skvelé pláže. Počasie na tomto ostrove je celoročne teplé a vlhké, takže aj v zimnom období sa môžete tešiť z oddychu. Ak teda hľadáte miesto na dovolenku v Karibiku, Cayo Saetía by mal byť na zozname vašich cieľov.


Najčastejšie otázky a odpovede Kuba Cayo Saetía


1) Ako sa tam dostanem? – Autobusom alebo taxíkom z mesta Holguin.

2) Koľko stojí vstupné do parku? – Cena vstupného sa mení v závislosti od ročného obdobia a počtu dní, kedy chcete park navštíviť. Ceny sa pohybujú okolo 15-25 CUC.

3) Aké aktivity sú k dispozícií na ostrove? – Ponúka sa tu jazda na koni, vodné športy, rybolov a turistika.

4) Môžem si na ostrove zapožičať auto? – Áno, sú k dispozícii aj úžasné autá na zapožičanie.

5) Aká je najlepšia sezóna na návštevu ostrova? – Najlepším obdobím na návštevu ostrova je od decembra do marca, kedy sa počasie ukazuje v plnej kráse.

6) Je možné na ostrove prespať s rodinou? – Áno, na ostrove sa nachádza luxusný hotel, kde si môžete zarezervovať izbu.

7) Aké zvieratá môžeme vidieť na ostrove? – Medzi najčastejšie viditeľné zvieratá patrí divoké prasa, pávi, krokodíle, ale aj ryby a delfíny.

8) Je toto miesto vhodné pre rodiny s deťmi? – Áno, miesto je vhodné aj pre rodiny s deťmi. Deti si tu môžu vychutnať rôzne atrakcie a zábavu.

9) Potrebujem si základnú znalosť španielčiny, aby som sa tu dobre pochopil? – Nie je to nutnosť, v mieste sa zvykne hovoriť aj anglicky a miestna komunita vám veľmi radi s čímkoľvek pomôžu.

10) Aké sú nevyhnutné veci, ktoré by som si mal zobrať na Slovensko-Caye Saetía? – Neskutočne dôležité sú pohodlné topánky a oblečenie na turistiku, klobúk alebo čiapka, plavky a samozrejme opaľovací krém.


Dovolenka Kuba Cayo Saetía


Kuba je nádherná karibská krajina, ktorá láka turistov z celého sveta svojou krásou a jedinečnou atmosférou. Cayo Saetía, malý ostrov vo východnej časti Kuby, je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú úplný oddych a prírodu bez ruchu a hluku veľkých turistických centier.

Cayo Saetía patrí medzi najkrajšie miesta na Kube, kde sa nachádza množstvo rozmanitej fauny a flóry. Ostrov sa pýši belasými plážami, poznanými kvetmi a nezvyčajnými druhmi zvierat, ako sú divé koníky a papagáje. Pravdepodobne najznámejšou atrakciou ostrova sú čisté jazerá, ktoré slúžia ako útulne pre množstvo rýb a to podstatné, že môžete zaplávať ako so sladkovodnou tak aj so slanou vodou. To je niečo, čo určite nezažijete pri iných plážach v Karibiku.

Na Cayo Saetíi nájdete mnoho aktivít: môžete plávať v krásnom mori, užívať si slnka, alebo zúčastniť sa prechádzok po ostrove, kde si môžete prezrieť nebyčajné druhy rastlín a rýb, ktoré tu obývajú. Ak milujete jazdu na koni, ostrov ponúka nezvyčajnú možnosť, pretože divokí koníky tu behajú priamo po pláži. Neváhajte sa spojiť so zdejšími koňmi, ktorých počet dosahuje niekoľko stoviek, aby ste mohli zažiť prechádzku cez okolité pláže.

Ak ste zástancom rybárčenia, môže sa stať, že sa tu spojíte so skúsenými miestnymi rybármi a poplyvali si po okolitých jazerách, kde sa relatívne jednoducho chytí veľa druhov rýb.

Väčšina turistov zvyčajne býva v luxusných rezortoch, ktoré sa nachádzajú na opačnej strane ostrova. Napriek tomu Cayo Saetía ponúka návštevníkom úplne iný zážitok, človek odtuční od každodenného ruchu a pobyt je taký prirodzenejší. K dispozícii je ubytovanie v rustikálnych chatkách v tieni banánových palíc. Ubytovanie sice nie je luxusné, ale pre tých, ktorí hľadajú určitú dávku dobrodružstva a atmosféry, sú VILLAS Sureau tou najlepšou myslienkou.

V takejto atmosfére, medzi útulnými chatkami a plážou s bledým pieskom, sa človek môže cítiť ako v jednom z Karibských ostrovov, ktoré vidíte v katalógoch a nie ako v obvyklom turistickom centre.

Cayo Saetía tak ponúka renesanciu oddychu vo veľkej prirodzenosti, ktorá možno nie je luxusná, ale stojí za to, aby ste ju zažili. Ak sa rozhodnete stráviť svoju dovolenku na tomto jedinečnom ostrove, určite nebudete sklamaní.


Letenka Kuba Cayo Saetía


Kuba je krásna karibská krajina, ktorá ponúka cestovateľom mnoho miest na objavovanie. V srdci Karibiku, Kuba je obľúbeným turistickým cieľom pre tých, ktorí hľadajú prírodné krásy a odpočinok. Jedným z obľúbených miest na Kube je Cayo Saetía. Ak si plánujete cestu na Kubu, určite nezabudnite zahrnúť Cayo Saetía do svojho zoznamu miest, ktoré chcete vidieť.

Cayo Saetía je malý ostrov, ktorý sa nachádza pri pobreží provincie Holguín na východnom pobreží Kuby. Ostrov je známy pre svoje nádherné bielu piesočnaté pláže a turistické aktivity ako lovenie rýb a vodné športy. Väčšina ostrova je pokrytá hustými lesmi a návštevníci tu môžu vidieť rôzne zvieratá, ako napríklad antilopy, pštrosy, divé prasiatka a lamy.

Cesta na Cayo Saetía nie je úplne jednoduchá. Z hlavného mesta Havany môžete cestovať lietadlom do Holguínu a potom si prenajať automobil alebo taxík na prepravu do Cayo Saetía. Existujú aj organizované zájazdy, ktoré zahŕňajú dopravu, ubytovanie a turistické aktivity.

Cestovanie na Cayo Saetía je však určite stojí za námahu. Pláže sú krásne, piesočnaté a neďaleko sa nachádza útes, ktorý pozýva na potápanie a šnorchlovanie. Vodu možno považovať za najkrajšiu časť Cayo Saetía a určite tam strávite väčšiu časť svojho pobytu.

Pre tých, koho zaujímajú vodné športy, je v blízkosti Cayo Saetía množstvo možností, ako sa zabaviť. Môžete sa vydať na rýbčenie alebo vyskúšať kajak alebo windsurfing. Cayo Saetía je tiež obľúbeným miestom pre jazdu na koni, pretože tu nájdete niektorých najkrajších koní na Kube.

Tí, ktorí si užívajú prírodu, sa rozhodne ocitia v raji na Cayo Saetía. Ostrov ponúka širokú škálu prírodných krás, ako sú vodopády, jaskyne a množstvo druhov zvierat. Pre návštevníkov je k dispozícii aj prehliadka ostrova, na ktorej sa môžete dozvedieť o histórii a kultúre ostrova.

Cayo Saetía je skutočne miesto, kde budete môcť uniknúť od života a prežiť pár dní plných oddychu a zábavy. Ak plánujete cestovať do Kuby, určite zahrňte Cayo Saetía do svojho zoznamu miest na prehliadku. Určite tam nájdete dostatok zábavy, prírodných krás a relaxu, aby ste vymenili svoj každodenný stres za pokojný prírodný pobyt.


Záruka za najvýhodnejšiu cenu

Najväčšia webová kolekcia leteniek

Desaťtisíce spokojných zákazníkov

Výhodné lety za skvelé ceny

Lacné letenky do celého sveta na jednom mieste.

Preskúmať letenky