Objavte lety za najlepšie ceny

Čierna Hora Herceg Novi

Počasie Čierna Hora Herceg Novi


Herceg Novi je krásne mesto na pobreží Čiernej Hory, ktoré sa nachádza pri ústí ľavného prítoku rieky Dubrovník. Toto miesto je známe svojou krásnou scenériou a množstvom zaujímavých miest, ktoré môžete vidieť. Počasie tu je veľmi priaznivé a je dokonalým miestom pre tých, ktorí chcú užívať si svoju dovolenku.

Herceg Novi leží na juhu Čiernej Hory, blízko hraníc s Chorvátskom a Bosnou a Hercegovinou. Toto miesto má mediteránsky podnebný typ a je veľmi priaznivé počas celého roka. Leto tu trvá až šesť mesiacov a teploty sa pohybujú od 23°C do 30°C. Toto miesto má priemernú teplotu okolo 27°C. Herceg Novi nedostáva veľa dažďa, ale naopak je tu veľa slnečných dní.

Ak ste tu na dovolenke, môžete sa teda tešiť na krásne dni na pláži a prechádzky po čarovnom meste. V lete môžete navštíviť aj množstvo festivalov a koncertov, ktoré sú tu organizované. Môžete sa teda tešiť aj na živú hudbu, výstavy a iné kultúrne podujatia.

Ak plánujete návštevu Herceg Novi v zimnom období, teploty tu klesajú až na 8°C. Je tu ale stále celkom pekne a ak máte radi menej ľudí, môže byť toto obdobie pre vás ideálne. Môžete sa teda tešiť na príjemné prechádzky po mestečku a výlety do okolia.

Celkovo je Herceg Novi krásne miesto, ktoré má veľa čo ponúknuť. So svojím priaznivým počasím, krásnou scenériou a množstvom zaujímavých miest, ktoré môžete navštíviť, je to skvelá voľba pre vašu dovolenku. Tak neváhajte a navštívte krásu Čiernej Hory v Herceg Novi.


Ubytovanie Čierna Hora Herceg Novi


Herceg Novi, mesto, ktoré sa nachádza v západnej časti Čiernej Hory, je obľúbeným miestom pre turistov z celého sveta. Každoročne sem prichádza veľké množstvo návštevníkov, aby si užili krásy čistých pláží, teplého mora a zelenej prírody. Je to ideálne miesto pre tých, ktorí hľadajú oddych a relaxáciu, ale aj pre tých, ktorí milujú aktívny životný štýl.

V prípade, že hľadáte ubytovanie v Herceg Novi, máte na výber rôzne možnosti, ktoré určite uspokoja každého zákazníka. Mesto ponúka rozmanité typy ubytovania, vrátane hotelov, apartmánov a súkromných izieb.

Hotely v Herceg Novi

Ak si prajete kvalitné ubytovanie, hotel je tou správnou voľbou. Mesto ponúka množstvo hotelov rôznej kategórie, ktoré zákazníkom poskytnú dokonalú pohodu a komfort.

Jeden z najlepších hotelov v Herceg Novi je Montenegro Beach Resort, nachádza sa priamo pri mori a má veľké jedáleň, bar na pláži a wellness centrum s dvomi bazénmi, fitnesom a saunou. Hotelová izba poskytuje pre svojich hostí luxusný komfort a súčasne sa nachádza v blízkosti zaujímavostí mesta.

Ďalším skvelým hotelom je Boutique Hotel Casa del Mare, nachádza sa v úchvatnej oblasti, pozostáva z nanajvýš 9 izieb a určite sa hodí pre tých, ktorí hľadajú romantický pobyt. Hotel má tiež luxusné zariadenie, vrátane vlastnej pláže s lehátkami, barom pri bazéne a vnútorným bazénom.

Apartmány v Herceg Novi

Ak si radšej viete predstaviť vo vlastnej izbe či byt, mesto ponúka množstvo apartmánov, ktoré sú určené pre jednotlivcov alebo rodiny. Väčšina apartmánov má vlastnú kuchyňu, takže si môžete uvariť kedykoľvek chcete vlastné jedlo.

Jeden z najlepších apartmánov v Herceg Novi je Apartmá Karla. Nachádza sa na úpätí kopca, s nádherným výhľadom na celé mesto a more. Apartmán ponúka 2 spací izby, kuchyňu a terasu.

Ďalšími populárnymi apartmánmi sú Apartmány Vera, Vila Panonija, Apartmány Jadran a ďalší.

Súkromné izby

Pre tých, ktorí hľadajú lacnejšiu možnosť ubytovania, mesto ponúka množstvo súkromných izieb v rodinných domoch alebo apartmánových domoch. Väčšina súkromných izieb má základné vybavenie a kúpeľňu.

Jednou z najlepších súkromných izieb je Apartment Markovic, ktorá sa nachádza v blízkosti pláže a centra mesta. Izba má balkón s výhľadom na more a základné vybavenie.

V Herceg Novi nájdete množstvo súkromných izieb a bývanie u miestnych ľudí je skvelý spôsob, ako spoznať domáceho ľudí a miestnú kultúru.

V závislosti od vášho rozpočtu a preferencií, Herceg Novi ponúka širokú škálu možností ubytovania. Najlepšie je si vybrať ubytovanie, ktoré najlepšie vyhovuje vašim potrebám a predstavám, aby ste si užili dokonalý pobyt v hercegnovskej krásnej a pohodovej atmosfére.


Letenka Čierna Hora Herceg Novi


Ak hľadáte ideálne miesto na dovolenku, ktoré vám ponúka krásne pláže, kultúrne pamiatky a úžasné výhľady, potom by ste mali navštíviť Čiernu Horu. Herceg Novi je miestom, ktoré uchváti vaše srdce svojou jedinečnou krásou a dostupnosťou. Medzi Herceg Novi a Čiernou Horou existuje niekoľko možností na letenky, ktoré môžete využiť a určite sa tam dostanete za prijateľnú cenu.

Jeden z najlepších spôsobov akým sa dostať do Herceg Novi je cestovať lietadlom. Letenky na túto trasu môžete zohnať za dostupné ceny. Z Bratislavy do Podgorice letíme však len niekoľko leteckých spoločností a nie každý deň, preto sa oplatí byť skorým vtákom a kúpiť si lístok dopredu.

Prílet na letisko Podgorica vám umožní navštíviť neďaleké krásne miesta, ako napríklad ďalšie prímorské letoviská ako Budva, ale aj mačacie mestečko Kotor. Cez Kotor sa dá dostať rovno do mesta Herceg Novi autobusom, ktorý zaberie asi jednu a pol hodinu. Na letisku nájdete množstvo spoločností, ktoré vám pomôžu s vašou dopravou do mesta. Ak vás zaujímajú cesty autom, pre ktorých máte dovolenku a radi chcete vidieť krásy tejto krajiny, nezabudnite, že v Čiernej Hore sa po priemyselnom meste Podgorica nedá cestovať vtedy, ak nemáte skúsenosti s jazdou v horskom teréne, prudkých zákrutách a miestami štrkovej podlahe.

Herceg Novi je mesto, ktoré sa nachádza na juhovýchodnom pobreží a ponúka krásne výhľady na modré Jadranské more. Je to aj miesto, kde sa stretávajú kultúry a dedičstvo tohto stredomorie. Táto malá obec má charakteristické kamenné domy a úzke ulice. Herceg Novi je domovom pre mnoho turistických atrakcií a pamiatok, ktoré stoja za to vidieť.

Mesto Herceg Novi považujú turisti aj za miesto, kde sa stretávajú všetky druhy dovolenkárov. Nájdete tu rodiny s deťmi, páry, skupiny mladých ľudí, ale aj ľudí, ktorí hľadajú pokojné miesto na pláži, na opaľovanie alebo na prechádzku po miestnych uliciach.

Čierna Hora a Herceg Novi sú miesta, ktoré si zaslúžia vašu návštevu a skúsenosť. Ubytujte sa v malom hotely a užite si kúpanie v krásnych plážach. Prechádzajte sa ulicami Herceg Novi, vychutnajte si tradičné jedlá a pitie v miestnych reštauráciách a bary. Akýkoľvek spôsob, ktorým sa rozhodnete pre príchod do Herceg Novi, nezanedbajte svoju kameru. Budete chcieť zachytiť všetky krásy tohto miesta a zdielať ich s ostatnými.

Ak ste sa rozhodli navštíviť Čiernu Horu, Herceg Novi je miestom, ktoré by ste mali vidieť. S letenkou, ktorú si môžete zakúpiť online alebo v cestovnej kancelárii, môžete navštíviť toto miesto a urobiť si z neho nezabudnuteľnú dovolenku. Môžete sa dopraviť autom, autobusom alebo dokonca sami a precestovať kúsok Európy po ceste. Herceg Novi má veľa skrytých pokladov a je to miesto, ktoré si zaslúži vašu návštevu. Tak na čo ešte čakáte? Užite si svoju dovolenku tým najlepším spôsobom. Akékoľvek miesto na Zemi, ktoré navštívite, bude mať svoje krásy a Herceg Novi Čierna Hora nie je zbytočne označovaná ako to najkrajšie. Tak neváhajte a zakúpte si letenku hneď teraz!


Najčastejšie otázky a odpovede Čierna Hora Herceg Novi


1) Ako sa dostanem do Herceg Novi v Čiernej Hore?
Odpoveď: Je možné cestovať do Herceg Novi autobusom, autom, vlakom alebo lodou.

2) Aké sú najlepšie pláže v Herceg Novi?
Odpoveď: Najlepšie pláže v Herceg Novi sú plaža Žanjice, plaža Mirište, plaža Rose a plaža Igalo.

3) Kde sa nachádza najlepší výhľad na Herceg Novi?
Odpoveď: Najlepší výhľad na Herceg Novi je z pevnosti Forte Mare, ktorá sa nachádza západne od mesta.

4) Aké sú najlepšie ubytovacie možnosti v Herceg Novi?
Odpoveď: Najlepšie ubytovacie možnosti v Herceg Novi sú hotely, apartmány a penzióny priamo v centre mesta alebo v blízkosti najkrajších pláží a atrakcií.

5) Kedy je najlepší čas na návštevu Herceg Novi?
Odpoveď: Najlepší čas na návštevu Herceg Novi je od júna do septembra, keď sú teploty príjemné a mesto ponúka množstvo letných aktivít a festivalov.

6) Aké sú najlepšie reštaurácie v Herceg Novi?
Odpoveď: Najlepšie reštaurácie v Herceg Novi sú Konoba Feral, Restoran Gradska Kafana a Konoba Catovica Mlini.

7) Je možné sa v Herceg Novi zúčastniť vodných športov?
Odpoveď: Áno, v Herceg Novi je možné sa zúčastniť vodných športov, ako sú kajak, wakeboarding, vodné lyžovanie a jachting.

8) Mám potrebu si pozrieť niektoré pamiatky v Herceg Novi?
Odpoveď: Áno, Herceg Novi má množstvo pamiatok, ako sú pevnosti Forte Mare a Spanjola, katedrála sv. Michala, kláštor Savina a mnoho ďalších.

9) Je nutná v Herceg Novi viza pre Slovákov?
Odpoveď: Pre slovenských občanov cestujúcich do Čiernej Hory je nutné mať zo strednodohorských krajín platné slovenské vízum.

10) Môžem platit kreditnou kartou v Herceg Novi?
Odpoveď: Áno, môžete platiť kreditnou kartou v reštauráciách, hoteloch, obchodoch aj na trhoch vo väčších mestách, aj keď v menších obchodoch a výrobkoch platba kreditnou kartou môže byť obmedzená.


Dovolenka Čierna Hora Herceg Novi


Čierna Hora je krajina nádherných scenérií a Herceg Novi je jedným z najkrajších miest tohto pobrežného štátu. Toto mesto, ktoré sa nachádza na úpätí pohoria Orjen smerom k Jadranskému moru, ponúka turistom všetko, čo by si mohli poželať na ideálnej dovolenke.

Pokiaľ hľadáte dovolenku v Čiernej Hore, Herceg Novi by mal byť vašou prvou voľbou. Okúzľujúce pláže, úchvatné scenérie, pohostinnosť miestnych obyvateľov a bohatá ponuka atrakcií sú len niektorými z faktorov, ktoré robia z Herceg Novi ideálne miesto na strávenie dovolenky.

Ak si radi prechádzate popri pláži po piesočnatej pôde s morským vánkom vo vlasoch, určite si zamilujete pláže v Herceg Novi. Každá pláž v tomto meste má svoju vlastnú jedinečnú atmosféru, či už je to pohodlná kancelária alebo úplná izolácia pre tých, ktorí hľadajú viac súkromia.

Keď ste unavení od leňošenia na pláži, máte možnosť navštíviť mnoho iných miest v Herceg Novi a jeho okolí. Mesto ponúka množstvo kultúrnych a historických pamiatok, vrátane starých kostolov, palácov a pevností. Môžete sa tiež vydať na turistické trasy, ktoré vám umožnia preskúmať vidiecke oblasti a krásnu divokú prírodu.

Okrem toho, Herceg Novi je známy svojimi vinicami. Mnohé z nich môžete navštíviť a ochutnať najlepšie čiernohorské vína, ktoré sú medzi turistami veľmi populárne.

Pri návrate do mesta môžete na večeru zvoliť jeden z mnohých reštaurácií, ktoré ponúkajú čerstvé morské plody a miestne špeciality spolu s bohatou ponukou miestnej kuchyne.

Nakoniec, Herceg Novi ponúka aj bohaté nočné život a zábavu. Mesto je známe svojimi barmi a klubmi, kde si môžete vychutnať miestne čiernohorské pivo a koktaily.

V Herceg Novi nájdete všetko, čo by ste si mohli priať na dovolenke v Čiernej Hore. Ak hľadáte miesto na strávenie svojho nasledujúceho oddychu, Herceg Novi by mal byť na vrchole vašeho zoznamu.


Záruka za najvýhodnejšiu cenu

Najväčšia webová kolekcia leteniek

Desaťtisíce spokojných zákazníkov

Výhodné lety za skvelé ceny

Lacné letenky do celého sveta na jednom mieste.

Preskúmať letenky