Objavte lety za najlepšie ceny

Chorvátsko Zrće (ostrov Pag)

Ubytovanie Chorvátsko Zrće (ostrov Pag)


Chorvátsko Zrće je miestom, kde si môžete užiť slnečné pláže, zábavu a nepretržitú párty atmosféru. Nachádza sa na ostrove Pag, kde nájdete mnoho morských zátok, krásnych a čistých pláží a krajiny svojstvenej vďaka svojmu vulkanickému pôvodu.

Aké sú možnosti ubytovania v Zrće?

Zrće ponúka rôzne druhy ubytovania, a to od hotelov po apartmány, a pre každého je podľa jeho preferencií niečo. Pre tých, ktorí preferujú klasické hotelové ubytovanie, existuje niekoľko hotely na pláži, kde si môžete užívať niekoľko dní oddychu po náročnom rokovaní alebo naopak môžete prežiť párty do ranej hodiny.

Ak máte radi samostatné bývanie, potom môžete zvoliť jednu z mnohých dobre vybavených apartmánov, ktoré ponúkajú všetky moderné zariadenia. Výhodou apartmánov je možnosť variť si vlastné jedlá a skutočne sa cítiť ako doma. Apartmány sú zvyčajne dostupné v rôznych veľkostiach, nájdete tu apartmány pre jednu osobu až po rodinné apartmány pre celú rodinu.

Ak hľadáte niečo, čo bude o niečo originálnejšie, môžete si zaresevrovať nejakú z vill. To sú obvykle z luxusnejšieho segmentu, no oceníte ich, ak si radi doprajete maximálny komfort a tiež diskretnosť a súkromie. Vily môžu byť zariadené pokojmi s kúpeľňou, so súkromným bazénom a záhradou plnou kvetov a veľa ďalších vymožeností.

Kde sa nachádza Zrće na ostrove Pag?

Zrće leží na severozápadnom konci ostrova Pag. Od hlavného mesta ostrova, Pag, je vzdialené približne 30 km. Najlepší spôsob, ako sa dostať na Zrće, je autom alebo autobusom. Ak prichádzate z diaľnice D8, stačí zobrať z nej odbočku na cestu, ktorá vedie do mesta Novalja. Následne stačí pokračovať po ceste až na Zrće.

Zhrnutie

Zrće je miestom, kde si môžete užiť slnečné počasie a nádherné pláže, kde sa taktiež nachádzajú mnohé bary a kluby, kde sa konajú celé dni a noci party. Pokiaľ hľadáte vhodné ubytovanie, máte na výber z hotela, apartmánov, alebo luxusnejších vili. Ak hľadáte niečo, čo bude trochu iné, určite neoľutujete, ak si zarezervujete jednu z vill, ktoré sú obvykle z luxusnejšieho segmentu a vychutnáte si párty so všetkým komfortom a súkromím.


Dovolenka Chorvátsko Zrće (ostrov Pag)


Chorvátsko je jednou z najobľúbenejších destinácií pre dovolenku a je to nielen kvôli jeho skvelej klíme, krásnej prírode a kultúrnej dedičine, ale aj kvôli jeho nádherným plážam a hotelovým rezortom. Zrće je jednou z tých destinácií, ktorú by ste nemali prehliadnuť.

Zrće sa nachádza na ostrove Pag a je známa pre svoje nádherné pláže a taktiež pre svoju živú nočnú zábavu. Pláže v Zrće sú veľmi pekné a čisté a niektoré z nich sú dokonca ocenené modrou vlajkou. Pláže Nort Beach, Papaya Beach a Aquarius Beach sú tie najpopulárnejšie.

Okrem čarovania v slnkom nabité dni, Zrče ponúka aj veľa iných aktivít. V lete sa tu koná množstvo festivalov a koncertov, ktoré privádzajú tisícky turistov zo celého sveta. Poznáme tu napríklad Fresh Island Festival alebo Hideout Festival, ktoré sú veľkou zábavou pre všetkých fanúšikov tanca a hudby.

Ak máte radi adrenalínové športy, potom môžete skúsiť vodné športy, ako surf, kajak, windsurf alebo parasailing. Môžete okúsiť aj skok padákom alebo si prenajať koleso a preskúmať krajiny okolo Zrće.

Ďalšou veľkou výhodou tohto miesta je jeho umiestnenie: Zrće sa nachádza len 3 km juhozápadne od hlavného mesta ostrova, čo znamená, že ste v pár minútach mimo uzavretého letoviska a môžete sa vybrať do mesta a objaviť jeho krásu a históriu. Môžete sa prechádzať starými uličkami, ochutnať miestnu kuchyňu a môžete si kúpiť aj suveníry pre svojich priateľov a rodinu.

Zrće môže byť pre vás ideálnou voľbou, ak hľadáte dovolenku, kde sa budete môcť relaxovať, ale zároveň si užiť aj veľa zábavy. Je to miesto plné energie, dobrého jedla, krásnych pláží a príležitostí na niečo nové.

Preto neváhajte, vyberte si Zrće ako svoju ďalšiu dovolenku a užite si dokonalý mix slnka, zábavy a relaxu. Vyberte si jednu z ponúkaných pláží, užívajte si množstvo aktivít, zúčastnite sa nejakého festivalu alebo jednoducho sa prejdite po krásnych uliciach historického mesta. Všetko je tu možné.


Letenka Chorvátsko Zrće (ostrov Pag)


Letenky do Chorvátska jsou v posledních letech stále populárnější díky jeho malebným plážím, krásné přírodě a skvělému jídlu. Jednou z nejvíce vyhledávaných destinací je ostrov Pag a zvláště jeho noční klub Zrće, který se stal synonymem pro některé z nejlepších party na pobřeží Jaderského moře.

Letenky do Chorvátska mohou být získány z mnoha měst, včetně Prahy, Brna a Ostravy. V závislosti na období a dostupnosti mohou být ceny letenek velmi různorodé. Pro turisty hledající ekonomické letenky, mohou být nejlepší nabídky zde nalezeny v období mimo burácející letní sezónu.

Ostrov Pag, kde se nachází pláž Zrće, je přístupný z měst Novalja a Zadar. Dopravu lze zajišťovat např. autobusem, taxíkem či rent-a-car službou.

Kromě toho, že se zde mnoho lidí baví, oblast je také krásná. Nachází se zde betonové pláže, kamenité zátoky, skalnaté útesy a množství slunce a modrého moře. Zrče je určitě místem pro ty, co chtějí zažít napínavé a veselé chvíle nejen při den a vnoci, ale také vstát před rozbřeskem a vzít si osvěžující plavbu.

Pokud tedy chcete zažít skvělou dovolenou plnou adrenalinu, zábavy a nových zážitků, nemusíte hledat daleko, letenka do Chorvátska na ostrov Pag vám bude stačit.


Počasie Chorvátsko Zrće (ostrov Pag)


V posledných rokoch sa Chorvátsko ako turistická destinácia stala stále populárnejšou a medzi obľúbené miesta patrí aj Zrće, ktoré sa nachádza na ostrove Pag. Klimatické podmienky sú tu ideálne pre letnú dovolenku, vďaka čomu sa tu každoročne stretávajú tisíce turistov z celého sveta.

Letné mesiace na ostrove Pag sú teplé a slnečné, s priemernou teplotou od 23 do 28 stupňov Celzia. Aj keď sa teploty môžu mierne líšiť v závislosti od umiestnenia, všeobecne platí, že dni sú jasné a slnečné a teplota vody v mori dosahuje približne 23 stupňov Celzia.

Letný čas v Chorvátsku Zrće je zvyčajne suchý a suché obdobie tu trvá od júna do septembra. Takže ak sem plánujete letnú dovolenku, mali by ste sa pripraviť na teplé a slnečné dni. Treba však pridať, že zázraky sa nedajú očakávať na 100 percent a v nevyspytateľnom počasí môže prísť aj k hromadným dážďom.

V zime je Zrće o niečo chladnejšie, ale vôbec nie dychberúco. Chladné mesiace tu trvajú takmer polovicu roka, od novembra do apríla, a sú to mesiace s veľkými množstvami zrážok.

Prečo sa teda rozhodnúť pre Zrće na ostrove Pag ? Sú tu mnohé udalosti a festivaly, ktoré sa konajú počas letných mesiacov a môžete sa tešiť na nezabudnuteľné zážitky, nekonečné dni na prehrievanie sa na slnečných plážach a noci strávené tancovaním v kluboch.

Počasie v Chorvátsku ostáva pre turistov výhodou a patrí medzi faktory, ktoré prispievajú k rozvoju turizmu v krajine. Zrće na ostrove Pag tak nie je výnimkou a ponúka svojim návštevníkom ideálne letné klimatické podmienky pre krásne a slnečné dni na dovolenke.


Najčastejšie otázky a odpovede Chorvátsko Zrće (ostrov Pag)


1. Aké je počasie v Chorvátsku na ostrove Pag?
Odpoveď: Počasie je väčšinou slnečné a teplé, s priemernými teplotami okolo 25-30 stupňov Celzia.

2. Kde sa nachádza Zrće a ako sa tam dostať?
Odpoveď: Zrće sa nachádza na ostrove Pag, a je najlepšie sa tam dostať autom alebo autobusom z miest ako Zadar a Rijeka.

3. Ktoré letiská sú najlepšie pre prílet do Chorvátska?
Odpoveď: Najbližšie letiská sú letisko v Zadare a letisko v Rijeke.

4. Je potrebné si zarezervovať ubytovanie vopred alebo sa dá nájsť na mieste?
Odpoveď: Je lepšie si zarezervovať ubytovanie vopred, pretože počas letných mesiacov sa všetky hotely a apartmány strašne rýchlo plnia.

5. Môžem zaplatiť kartou v reštauráciách a obchodoch v Zrći?
Odpoveď: Áno, väčšina reštaurácií a obchodov v Zrći akceptuje platby kartou.

6. Kedy je najlepší čas na návštevu Zrće?
Odpoveď: Najlepšie je prísť do Zrće počas letných mesiacov, najlepšie od júna do septembra, keď sa tu konajú najväčšie hudobné festivaly.

7. Čo robiť okrem návštevy klubov v Zrći?
Odpoveď: Na ostrove Pag sa nachádza množstvo krásnych pláží, a tiež sa tu dá navštíviť mesto Novalja a obdivovať jeho historické pamiatky a krásne prírodné scenérie.

8. Ako sa pohybovať po ostrove Pag?
Odpoveď: Najlepšie je prenajať si auto alebo skúter, alebo sa môžete pohybovať aj mestskými autobusmi alebo taxíkmi.


Záruka za najvýhodnejšiu cenu

Najväčšia webová kolekcia leteniek

Desaťtisíce spokojných zákazníkov

Výhodné lety za skvelé ceny

Lacné letenky do celého sveta na jednom mieste.

Preskúmať letenky