Objavte lety za najlepšie ceny

Bahamy Crooked Island

Počasie Bahamy Crooked Island


Bahamy sú známe svojou krásnou prírodou a dokonalým tropickým počasím. Väčšina oblastí Bahamiesi zažíva slnečný, teplý a vlhký tropický podnebný typ, ale niektoré ostrovy v súostroví môžu mať miestami iné podnebie.

Crooked Island, ktorý sa nachádza v južnej časti Bahám, je jedným z nich. Crooked Island má subtropické podnebie, čím sa líši od väčšiny Baham a má relatívne málo zrážok a menšiu vlhkosť.

Zimné mesiace od novembra do marca nie sú špeciálne typické pre tieto oblasti, ale môžu byť trochu chladnejšie ako v lete. Teploty by mali byť pohodlné pre turistov, s priemernou teplotou okolo 23 °C. Dni sú väčšinou slnečné a jasné a stupeň slnečného žiarenia môže byť veľmi vysoký. Nocou sa teploty môžu pohybovať okolo 20 °C.

Letné mesiace od apríla do októbra sú veľmi teplé, s priemernou teplotou okolo 28 °C a denné teploty sa môžu vystúpiť až na 32-33 °C. Dážďové zrážky sú v týchto mesiacoch bežné a niekedy môžu byť veľmi silné. Avšak, väčšina zrážok sa zvyčajne vyskytuje v neskorých popoludňajších a večerných hodinách.

Prestížna turistická oblasť, ako je Crooked Island, ponúka krásne pláže, jasné turkoisové vody a dostatok atrakcií, aby sa nudiť nezdarilo, nezáleží na počasí. Ak má niekto v pláne cestovať do Crooked Island, odporúča sa navštíviť ju v zime alebo v máji, keď je tam najmenej zrážok a najpríjemnejšie teploty. Výhodou návštevy v lete je, že môžete zažiť množstvo kultúrnych osláv a festivalov.

Celkovo by sa dalo povedať, že počasie v Crooked Islande je teplé a mokré. Prevažujú tu subtropické podmienky s jasnými slnečnými dňami a teplotami, ktoré by väčšina návštevníkov mala považovať za príjemné. Miestne obyvateľstvo hovorí, že nezáleží na počasí, Crooked Island je magické a nádherné v každom ročnom období.


Letenka Bahamy Crooked Island


Bahamy sú krásnym a exotickým miestom, ktoré ročne privíta množstvo turistov. Toto tropické rajske letovisko je miestom, kde si môžete užiť modré nebo, zlaté pláže, pokojné a kľudné okolie, plné kultúrnych skvostov. Medzi najkrajšie miesta Bahámov patrí ostrov nazývaný Crooked Island.

Crooked Island sa nachádza na juhu Bahám a je jedným z najkrajších ostrovov v tomto kraji. Ostrov bol pomenovaný podľa svojho tvaru, ktorý vyzerá krivo. Turisti si sem radi prichádzajú oddýchnuť z mesta a užiť si krásnu prírodu a jemné pláže, ktoré sú otvorené do Atlantického oceánu. Väčšina zážitkov možno nájsť na južnej strane ostrova na plážach French Wells Beach a Castroon Bay.

Ak ste sa rozhodli navštíviť Crooked Island, určite je dôležité mať naplánované svoje cesty a lety. Letenky na Bahamy nie sú vôbec lacné, ale s troškou plánovania si môžete zabezpečiť letenku za dobrú cenu. Väčšina letov na Bahamy sa vyrába z USA alebo Kanady a väčšina turistov si prichádza do Bahás s letiskom v hlavnom meste Nassau.

Je možné však vyhľadať letenky aj do iných ostrovných letovísk ako je Crooked Island. K najvhodnejším letenkám patrí napríklad spoločnosť American Airlines, ktorá poskytuje lety za flights s jedením prestupom. Cena letenky závisí od dátumu odletu, aktuálnej ponuky a zvoleného cestovania.

S letenkou do Babamov a na ostrov Crooked Island máte príležitosť objaviť krásu a pôžiť si hojnú dávku relaxu v eksotickom raji. Crooked Island ponúka pokojnú atmosféru, ktorá je ideálnou pre turistov, ktorí chcú vychutnať teplé počasie, jasné voľné dni a krásne pláže. Ak hľadáte miesto pre svoj následujúci oddych na Bahamách, určite neváhajte navštíviť Crooked Island a užite si pobyt v tomto rajskom letovisku.


Dovolenka Bahamy Crooked Island


Bahamy sú známe svojimi bledšie modrými vodami, ktoré pochádzajú zo slnečného svetla, ktoré sa odráža na bielych plážach. Crooked Island, jeden z najmenších ostrovov Baham, nie je výnimkou.

Crooked Island sa nachádza na juhovýchode od veľkého ostrova Acklins. Tento ostrov nie je tak zaručený turistmi, akým sú väčšie ostrovy ako New Providence alebo Grand Bahamas. Preto je to úplne ideálna voľba pre tých, ktorí hľadajú pokoj a kľud.

Crooked Island má niekoľko nádherných pláží, ktoré sú obklopené jasnou tyrkysovou vodou. Pláže sú obklopené palmami, ktoré poskytujú príjemný tieň v horúcich dňoch. To všetko tvorí dokonalé prostredie pre plávanie, potápanie a ďalšie vodné aktivity.

Pri jazde okolo ostrova si môžete všimnúť mnoho miestnych obyvateľov, ktorí sa venujú rybolovu. Ryby sú dôležitou súčasťou miestnej kuchyne. Môžete si byť istí, že čerstvé ryby, ktoré si objednáte na piatok, sú ryby ulovené miestnymi rybármi toho istého dňa.

Crooked Island ponúka aj možnosti pre tých, ktorí sú záujem o históriu ostrova počas ich pobytu. V roku 1783 sa v tomto ostrove usadili verní zbritskí bývalí otroci, ktorí predtým slúžili Británii proti Američanom počas Amerického revolučného vojny. Ako výsledok, Crooked Island je plný krásnych pamiatok a starých ruin. Návštevníci môžu vidieť pozostatky starých budov, pevností a zvyšky starých kanálov, ktoré kedysi viedli k prístavu.

Ďalšou atrakciou tejto oblasti je Lovčanovi vodopád, ktorý sa nachádza len niekoľko kilometrov severne od ostrva. Tento vodopád je ukrytý v dažďovom lese a ponúka krásne scenérie a skvelé miesto na piknik s rodinou a priateľmi.

Crooked Island, ostrov bahamského sna, je ideálnym miestom pre tých, ktorí sa chcú cítiť ako doma na pláži s klimatizáciou. Pre tých, ktorí hľadajú pokoj, mier a nádherné pláže, s výhľadom na tyrkysovú vodu, je Crooked Island vynikajúcou voľbou pre dovolenku.


Ubytovanie Bahamy Crooked Island


Crooked Island je malý ostrov na Bahamách, ktorý je ideálnym miestom pre tých, ktorí hľadajú odpočinok a únik z každodenného zhonu. Tento ostrov je bohatý na nezvyčajné prírodné scenérie a ponúka skutočne krásne miesta, kde si môžete užiť pokoj, ticho a prírodu.

Ak hľadáte ubytovanie na Crooked Island, nezabudnite, že sa jedná o malý ostrov a možnosti ubytovania sú obmedzené. Najlepším miestom na ubytovanie je Christopher's Fishing Lodge, ktoré sa nachádza na južnej strane ostrova.

Christopher's Fishing Lodge ponúka ubytovanie vo väčších izbách, ktoré sú vybavené klimatizáciou, televíziou a súkromnou kúpeľňou. V lodge sa nachádza aj spoločenská miestnosť, kde si môžete oddýchnuť po náročnom dni. Lodge ponúka ubytovanie v blízkosti najpopulárnejších miest na ostrove, vrátane pláže, obchodov a reštaurácií.

Okrem Christopher's Fishing Lodge je možné ubytovať sa v niekoľkých malých penziónoch a ubytovaniach. Pre tých, ktorí hľadajú priveľmi neformálny prístup k ubytovaniu, sú k dispozícii aj kempingy, ktoré umožňujú prežiť noc pod hviezdami.

Crooked Island je skutočne jedinečným miestom na Bahamách. Ak hľadáte miesto, kde si môžete užiť pokoj a krásnu prírodu, a nevadí vám, že ubytovací možnosti sú trochu obmedzené, Crooked Island je skvelou voľbou pre váš ďalší pobyt.


Najčastejšie otázky a odpovede Bahamy Crooked Island


Bohužiaľ, ako umelá inteligencia nemám prístup k aktuálnym údajom týkajúcim sa Bahám a Crooked Island. Odporúčam Vám prehľadať oficiálne stránky turistickej organizácie Bahám alebo cestovnej kancelárie, ktorá ponúka služby na Bahamách, pre najaktuálnejšie informácie a odpovede na Vaše otázky.


Záruka za najvýhodnejšiu cenu

Najväčšia webová kolekcia leteniek

Desaťtisíce spokojných zákazníkov

Výhodné lety za skvelé ceny

Lacné letenky do celého sveta na jednom mieste.

Preskúmať letenky